WhatsApp

Ay Taşı

18 adet ürün var.

Ay Taşı

Ay taşı materyaliyle üretilen, stoklarda yüzlerce adet buluann ve müşterilerin isteklerine göre isim yazdırılarak dahi hazırlanabilen ürün tipleri için sipariş verme fırsatına sahipsiniz. Gün içerisinde telefondan, tabletten veya bilgisayardan giriş yaparak direkt olarak Osmanlı Pazar web sitesinde ay taşı kolye sipariş edebilirsiniz. ma...

Ay Taşı

Ay taşı materyaliyle üretilen, stoklarda yüzlerce adet buluann ve müşterilerin isteklerine göre isim yazdırılarak dahi hazırlanabilen ürün tipleri için sipariş verme fırsatına sahipsiniz. Gün içerisinde telefondan, tabletten veya bilgisayardan giriş yaparak direkt olarak Osmanlı Pazar web sitesinde ay taşı kolye sipariş edebilirsiniz. masa süsleri, bileklikler, tespihler ve yüzükler de dahil olmak üzere çok sayıdaki ürünü site üzerinden temin edebileceksiniz.

Ay Taşı Özellikleri

Ay taşı özellikle hamilelik ve doğum sürecinde anne adayının duygusal ve fiziksel açıdan çok daha güçlü olmasını sağlar. Negatif etkilerin ortadan kaldırılmasını sağlarken, aynı zamanda yaşlanma karşıtı etkisiyle hem hislerin hem de vücudun zamana direnmesini destekler. Çocuklarda ve gençlerde sağlıklı bir şekilde büyümeyi desteklerken, direkt olarak depresyon belirtileriyle karşılaşıldığı anda bunun engellenmesini sağlar. Uykusuzluğun giderilmesi ve uykunun düzenli hale gelmesi için de önemli etkilere sahiptir. Güzel ve korkunç olmayan rüyaların görülmesi için etkileri bulunur. Toksinlerin atılması için destekleyici görevi görür.

Ay Taşlı Ürün Fiyatları

İndirimli fiyatlarıyla birlikte müşterilerinin dikkatini çekmeyi başaran, her bir müşterisine uygun şekilde ihtiyaçların karşılanabileceği şekilde hizmet veren site oluşturuldu. Osmanlı Pazar güvencesiyle isterseniz bir adet, isterseniz de onlarca adet aynı ürünü veya daha fazla ürünü sipariş etme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sayede mobil cihazlardan yapılacak girişlerde de her bir müşterinin talebine göre ortalama 150 TL ile siparişlerin verilebilir olması sağlanıyor.

Daha az
Daha fazla
1 - 18 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 18 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası