x
Filtre
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kıbrıs Ağacı Tesbihler

Kıbrıs Ağacı Tesbihler, doğal Kıbrıs ağacı ile üretilen ve detaylı el işçiliğiyle üretilmiş olan şık modellerdir. Kullanılan malzemelerin tümü doğal olduğunda ürün tamamen doğal ve sağlığa zararsız şekilde sizler için üretilmektedir. Kategori içindeki modeller arasında farklı tane kesim modelleri ile size en uygun modelleri tercih ederek uzun yıllar aynı formda kullanabileceğiniz ömürlük ürünlerdir.

Günlük Kullanıma Uygun Modeller

Kategorilerimizde ağaçtan üretilmiş ve doğal olan birçok farklı tesbih modelleri bulabilirsiniz. Bu tesbih modellerimiz arasında bulunan Kıbrıs ağacı tesbihler, günlük kullanıma uygun ve elde çekmeye dayanıklı modeller arasında yer alır. Doğal olması ve içinde boya ve benzeri gibi kimyasal kullanılmaması sayesinde uzun süreli kullanımda deforme olmaz.

 Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kıbrıs Adası’nın sahip olduğu endemik ve diğer bitki türlerini barındırmaktadır. Gerek çeşitli meyve ve sebzenin yanında, ağaç türleri, çiçekler ve diğer bitkiler Kuzey Kıbrıs’ta görülmesi gereken güzellikler arasındadır. Bitki örtüsünü Akdeniz iklimi belirler ve bu bitki örtüsü yaprağını dökmeyen çamgiller, turunçgiller, zeytingillerin yanı sıra makilik, yaprağını döken ağaç, bodur ağaççıklar, ağaç ve çalılıklarla değişik çiçek türlerini kapsarEn yaygın orman tipi ağaç türleri çam, servi, meşe ve sonradan İngilizler döneminde bataklıkları kurutarak Sıtma hastalığını önlemek amacıyla adada yetiştirilen okaliptüstür. Kuzey Kıbrıs’ta 150’ye yakın değişik türde Gramineae out dahil, doğal olarak yetişen tahmini 1900 çeşit çiçekli bitki bulunmaktadır. Dünyada bilinen orkide türlerinden 30’u sadece Kuzey Kıbrıs’ta yetişmektedir. Dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan ve yalnız Kuzey Kıbrıs’ta yetişen 19 bitki türü bulunmaktadır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.