x
Filtre
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Morgül Ağacı Tesbihler

Morgül Ağacı Tesbihler %100 orijinal ve özenli el işçiliği ile tasarlanarak üretilmiş modellerdir. Morgül ağacı tesbihler kategorimizde yer alan modeller, morgül ağacının kendisine has özelliğinden dolayı kullandıkça renk değiştiren modellerdir. İlk olarak şeker pembesi renginde olan modeller, kullandıkça mor renge döndüğünden erkekler tarafından ilgi gören ürünler arasında yer alır.

Hem Doğal Hem Estetik Ürünler

Sevdiklerinize alabileceğiniz en özel hediyelerin başında gelen morgül ağacı tesbihler, morgül ağacından üretilmiş tamamen doğal ürünlerdir. Ayrıca tanelerinin farklı formlarla üretilebilmesi, kullandıkça renginin pembede mora dönmesi de ürünlerin daha estetik ve daha ilgi çekici hale gelmesini sağlamaktadır. Sizler de hemen kategoriye göz atarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Morgül ağacı diğer adı ile Purplewood İlk Kesildiğinde gri tonlarında bir renk alır gün ışığında beklediğinde rengi mor renge döner.  Güney Amerika, Brezilya, Kolombiya, Panama ve Surinam’ da yetişen bir ağaçtır. Sert bir yapıya sahiptir. İlk işlem gördüğünde şeker pembesi rengindedir; fakat zaman geçtikçe rengi mora doğru koyulaşmaktadır.  Morgül Ağacı gibi orijinal renklere sahip ağaçlardan elde edilen tesbihlerin genel duruşun gösterişini renginden alması daha sade modeller yapılmasını teşvik edebiliyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.