x
Filtre
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Savatlı Yüzük

Savatlı Yüzük modelleri, erkek takı ve aksesuarlar kategorisinde koleksiyonluk modeller olan ve şıklığı ile göz kamaştıran modellerin başında gelir. Eğer tarzınıza değer veriyorsanız ve girdiğiniz ortamda hem şık hem göz alıcı olmak istiyorsanız kategorideki modellere göz gezdirerek tarzınıza ve kombinlerinize en uyumlu modellere anında ulaşabilirsiniz.

Savatlı yüzük modeller, tarihten günümüze karda gelen ve Osmanlı erkeklerinin geçmişte çok sık kullandığı takıların başında gelmektedir. Günümüzde de tarzınızı otantik ambiyanslar ile taçlandırmak isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan ürünlerdir. Ayrıca erkeklere alınabilecek en özel ve en anlamlı alternatiflerin de başında gelir. Sizler de kendinize ya da değer verdiğiniz erkeklere hediye almak istiyorsanız bu modeller, isabetli tercihler olacaktır.

Özel İşçiliği İle Kusursuz Tasarımlar

Savatlı yüzük modelleri, erkeklere yönelik özel olarak tasarlanmış ve özel işçilik ile üretilerek sizlerin beğenisine sunulmuştur. İşinin ehli olan ustalar tarafından özenle tasarlanıp itina ile üretilmiştir. Kategori içerisinde birçok farklı tasarım bulmanız mümkündür.

Tarihi dokusu olan ve antika havası olan savatlı yüzük modelleri, 925 ayar gerçek gümüşten üretilmekle birlikte Osmanlı erkeklerinden günümüz Türk erkeklerine miras kalan takı ve aksesuarlardır. Hemen kategoriyi inceleyerek sizler de babanız, kardeşiniz, eşiniz ya da diğer değer verdiğiniz tanıdıklarını için benzersiz modellerden tercihinizi yaparak onlara unutulmayacak hediyeler alabilirsiniz. Modellerimiz, her parmak ölçüsüne uyum sağlayan modellerdir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.