x
Tılsım ve Vefk Hazırlamak

Tılsım ve Vefk Hazırlamak

09 Ocak 2022

Tılsım Ve Vefk Hazırlamak için ebced hesabının yapılması gerekmektedir. Ayrıca sadece ilim sahibi ve vefk ile ilgili yeterli bilgiye sahip olan kişiler tarafından vefk tılsımının hazırlanması sayesinde istenilen olumlu etkiler elde edilebilmektedir. Bunun dışında bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından hazırlanan vefk tılsımlarının kesinlikle bir etkisi olmayacaktır.

Vefk tılsımı genellikle büyüler ile karıştırılmaktadır. Ancak Vefk tılsımı kesinlikle bir büyü değildir. Ancak insanlar üzerinde oldukça etkili bir enerjiye sahip olduklarını da ayrıca belirtmek gerekmektedir.

Vefk tılsımları pek çok farklı amaç için hazırlanabilmektedir. Bunun için de istenilen etkiyi gösterebilmesi adına belirli bir bilgi birikimine sahip olan ve ilim sahibi kişilerin vefk hazırlaması uygun görülmektedir.

Havas ilminin bilinmesi vefk tılsımının hazırlanması için en önemli konulardan biridir. Vefk tılsımı hazırlanırken ebced hesabının eksiksiz ve doğu bir şekilde yapılabilmesi gerekmektedir. Her harfin karşılığı olan sayısal değerlerin bulunması ve bunların yerleştirilmesi de bilinmesi gereken kadimler yine bilgili kişiler tarafından yazılmalı ve okunmalıdır.

Kainat içerisinde tüm sulfi ve ulvi varlıklar bir görev için beklemektedir. Ancak tüm varlıkların görevlerini yerine getirmeleri için harekete geçmelerini de sağlamak gerekmektedir. Vefk tılsımları ise yaşanılan herhangi bir problemde sorunun çözülmesi veya aynı zamanda hedeflenen amaca daha kısa sürede ulaşılabilmesi için tercih edilmektedir.

Vefk tılsımları alimlerin elinden çıktıktan sonra oldukça etkili olmaktadır.

Vefk Tılsımı Nasıl Hazırlanır?

Ebced hesabının yapılması vefk tılsımı hazırlanırken oldukça dikkatli bir şekilde gerçeleşmesi gereken en önemli faktörlerden biridir. Bununla birlikte vefk tılsımlarının etkili olabilmesi için kişinin belirli bir süre bu vefk tılsımını üzerinde sürekli olarak taşıması gerekmektedir. Herhangi bir zararı olmayan vefk tılsımı, aksine kişinin psikolojik olarak oldukça rahatlamasına da yardımcı olabilmektedir.

Vefk tılsımları hazırlanırken içerisinde Kuran-ı Kerim’den pek çok dua ve ayet de yazılmaktadır. Vefk tılsımları hazırlanan kişi için sadece yarar sağlamaktadır. Bunun yanı sıra diğer kişiler için de herhangi bir yararı veya zararı da dokunmamaktadır.

Aklınıza gelebilecek her konu ile ilgili vefk tılsımı hazırlanabilmektedir. Ancak en çok hazırlanan vefk tılsımı içerisinde aşk vefkleri yer almaktadır. Aşk vefk tılsımları oldukça etkili tılsımlardır. Vefk tılsımlarını herhangi bir hoca yapamamaktadır. Bunları hazırlayan hocaların kesinlikle belirli bir düzeyde bilgi birikimi olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

İslam dünyası içerisinde vefk tılsımları kişilerin hastalıklardan ve kötülüklerden korunması için oldukça olumlu olarak görülmektedir. Tesirli dualar olarak da tanımlanan vefk tılsımları belirli bir yazım kuralı ve belirli ayetler kullanılarak hazırlanmaktadır.

Her ne kadar tılsım sözcüğü pek çok insanı korkutsa da aslında bu vefk tılsımlarını hemen her yerde görebilmemiz de mümkündür.

Özellikle müzelerde görülen pek çok eşyanın üzerinde dikkatli bakıldığında vefk tılsımlarının bulunduğunu fark edebilirsiniz.

Doğru ve ilim sahibi olan kişiler tarafından yazılmış olan vefk tılsımları ile yanlış yazılan vefkleri birbirinden ayırt etmek oldukça zordur. Yine bunları ilim sahibi olan hocalar anlayabilmektedir. Ancak yanlış yazılan vefk tılsımını taşıyan kimse yine bu tılsımdan herhangi bir zarar görmeyecektir. Aksine taşıdığı süre boyunca herhangi bir etkisini göremeyecektir.

Tılsımlı Vefk Taşınması Günah Mıdır?

Vefklerin kişilerin sürekli olarak üzerinde taşıması ile duaları üzerinde taşıması ile ilgili pek bir fark görülememektedir. Sadece vefk tılsımları çok daha özel olarak şifrelenmiş rakamlar ile birlikte hazırlanmaktadır.

Hazırlanma tarzı olarak her ne kadar muska ile büyük benzerlikler taşısa da vefk tılsımları kesinlikle kötülük için hazırlanmamaktadır. İsimlerin karşılığına gelen ebced hesaplanmasındaki sayılar kullanılmaktadır. Yıldıznameler ile de bağdaştırıldığı bilinen ebced hesabının yine ilim sahibi olan kişiler tarafından ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

İslam dünyası içerisinde tılsımlı vefkler ile ilgili görüşlere baktığımızda kesinlikle günah olmadığını söyleyebilmek mümkündür. Ancak az önce de belirtmiş olduğumuz gibi kesinlikle bu konu ile ilgili profesyonel olarak bilgi ve donanıma sahip olan kişilerin vefk tılsımlarını hazırlaması gerekmektedir.

Büyüyü veya muskayı andıran her türlü vefk tılsımı İslam dini açısından da mutlak suret ile yasaklanmış ve en büyük günahlar içerisinde gösterilmektedir. Muskalar ve büyüler şeytanlar ve cinlerden destek ve yardım istemeyi çağrıştırmaktadır. Ancak vefk çeşitlerinin büyü ve muska ile bir ilgisi yoktur.

Tılsımlı takı Modelleri

 https://www.osmanlipazar.com/duali-dogal-taslar

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.