WhatsApp

Labrodorit TAŞ ALTIN Kaplama Zirkon Taşlı Püskül

Yeni Ürün

Labrodorit TAŞ ALTIN Kaplama Zirkon Taşlı Püskül Genişlet

DOĞAL LABRODORİT TAŞLI DİZAYN İMAME VE PÜSKÜL İLE ŞIK BİR TASARIMI SİZ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN TASARLADIK SADECE OSMANLIPAZARDA ....

Daha Fazla Detaylar

Osmanlı Tesbih

İMT024

₺ 299,00

KDV Dahil

1a6bb64003f644e153ab758620ec0234.png

Dünyanın her yerine ücretsiz kargo..

7/24 Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz 15 Gün İade İmkanı

Faturalı ve Sertifikalı Ürün

Labrodorit TAŞ ALTIN Kaplama Zirkon Taşlı Püskül
Stok Kodu:İMT024
Metaryel:Altın Kaplama Zirkon Taş
Kullanılan Malzame :Labrodorit TAŞ + Altın Kaplama Zirkon Taş
Ağırlık:39,90 gr
Tane Kesim Şekli:Yuvarlak Kesim
Tane Kalınlığı:8mm / 8mm
Tesbih Toplam Uzunluk:26,10 cm
Püskül Değişebilir:Evet (Sipariş Doğrultusunda)
Hazırlanış Süresi:Bu Ürün 1 ile 2 GÜN arasında hazırlanmaktadır.
Garanti:VAR
Ödeme Metodları:Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
Kargo:MNG Kargo ve PTT Kargo İle Ücretsiz Kargo.
Özellikler:İMAME VE PÜSKÜL TASARIMI TAMAMEN 925 AYAR GÜMÜŞTÜR.
Özellikler 2 :

Labradorit

Labradorit taşı kanadadaki labrador yarımadasından ilk olarak çıkarıldığı için bu bölgenin ismini almıştır.Labradorit taşı ışığı yansıtıcı özelliğe sahip bir taştır. Labradorit taşı metalik mavi ton ve yeşilimsi bir renge sahip taştır.Güneş ışığına tutulduğundan labradorit taşının içerisindeki renk ahengini görebilirsiniz.Bu gibi Labradorit taşının özellikleri bilinmektedir.Labradorit taşının faydalarından bahsedecek olursak; En çok bilinen özelliği gözler için faydalı oluşudur.Aşırı kan basıncının düşürülmesine yardımcı olur.İ şinize daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur.Konsantermizi arttırır.taşı kanadadaki labrador yarımadasından ilk olarak çıkarıldığı için bu bölgenin ismini almıştır. 
Labradorit taşı ışığı yansıtıcı özelliğe sahip bir taştır. Labradorit taşı metalik mavi ton ve yeşilimsi bir renge sahip taştır.Güneş ışığına tutulduğundan labradorit taşının içerisindeki renk ahengini görebilirsiniz.Bu gibi Labradorit taşının özellikleri bilinmektedir. Labradorit taşının faydalarından bahsedecek olursak; En çok bilinen özelliği gözler için faydalı oluşudur.Aşırı kan basıncının düşürülmesine yardımcı olur.İ şinize daha iyi odaklanmanıza yardımcı olur.Konsantermizi arttırır.
 
Ruhsal bakımdan gelişmemize yardımcı olur.İçimizdeki duygusal karmaşadan kurtulmamıza yardımcı olur.Konsantreyi arttırıcı etkisi ve işlerimize odaklanmamızı sağlamızı özelliklede öğrenciler için faydalıdır. Bu gibi Labradorit taşının faydaları bilinmektedir.Labradorit taşının faydaları bunlar olarak bilinmektedir asıl şifa Rabbimizden gelir. Labradorit taşının özellikleri , tedavi araçları sadece vesiledir.Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır.Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir.Bizlerin kul olarak yapması gereken Rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir. Tedbirimizi alalım şifa Allah 'tandır (c.c) .Şüphesiz O her şeyin iyisini bilendir. İnşallah Rabbimiz bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.Labradorit taşının faydaları bilinmektedir.Labradorit taşının faydaları bunlar olarak bilinmektedir asıl şifa Rabbimizden gelir. Labradorit taşının özellikleri , tedavi araçları sadece vesiledir.Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır.Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir.Bizlerin kul olarak yapması gereken Rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir. Tedbirimizi alalım şifa Allah 'tandır (c.c) .Şüphesiz O her şeyin iyisini bilendir. İnşallah Rabbimiz bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.
 
(Havvanur İncekara ) Önemli Not :
Bu ürün gibi altın veya sarı yaldız kaplama olan ürünlerde, kullanan kişinin el terlemesi veya Avuçiçi Terlemesi gibi bir sorun mevcut ise bu durumda altın kaplamanın veya yaldız kaplamanın dayanma süresi en aza inmiş olur. Bu gibi durumlarda vermiş olduğumuz garanti kişiyle alakalı bir durumdan dolayı geçersizdir. Zira bu tıp literatüründe
Palmar Hiperhidroz adı ile anılan bir çeşit rahatsızlıktır. Böyle bir rahatsızlığınız varsa bu tip kaplama ürünler tercih etmemeli bunun yerine üzerinde kaplama olmayan 925 veya 1000 ayar gümüş ile , 8-10-14-18-21-22-24 ayar altın ürünler tercih etmelisiniz.
Öneri :Bu tesbihin imamesi ve püskülü sitemiz içerisindeki modellerle değiştirelebilir.

GARANTİ ŞARTLARI

www.osmanlipazar.com‘dan satın aldığını ürünler, OSMANLI PAZAR garantisi adı altında satılmaktadır. Arızalı veya kusurlu ürünler ile ilgili olarak iletisim@osmanlipazar.com ‘a mail atabilir veya 0212 635 35 99 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 7 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. Osmanlı Pazar olarak biz bunu 15 güne sizin için çıkarttık .(15 Günlük iade 150 TL ve üzeri ürünler için geçerlidir) .  İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0212 635 35 99 numaralı telefondan arayarak veya iletisim@osmanlipazar.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle OSMANLI PAZAR ’ın doğru adresini içerecek şekilde MNG Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ürünleri MNG Kargo (444 06 06) ile OSMANLI PAZAR Internet Hizmetleri ‘ın Alemdar Mh. Hoca Rüstem Sk. Zafer Han No:3/401 Fatih / ISTANBUL adresine "karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz OSMANLI PAZAR ‘ın iade adresine (Alemdar Mh. Hoca Rüstem Sk. Zafer Han No:3/401 Fatih / ISTANBUL ) ulaştıktan sonra ürün bedeli 5 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale / EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup OSMANLI PAZAR’ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

OSMANLI PAZAR internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 7 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz:

Emaililetisim@osmanlipazar.com

Tel: 0212 635 35 99

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.


* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası