WhatsApp

EŞ TAŞ ANALİZİ

Yeni Ürün

EŞ TAŞ ANALİZİ Genişlet

Kişiye göre özel hazırlanan eş taş - doğaltaş analizi

Daha Fazla Detaylar

Osmanlı Pazar

HVN001

₺ 275,00

KDV Dahil

1a6bb64003f644e153ab758620ec0234.png

Dünyanın her yerine ücretsiz kargo..

7/24 Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz 15 Gün İade İmkanı

Faturalı ve Sertifikalı Ürün

Şifalı Taşlar Uzmanı - Yazar HAVVANUR İNCEKARA tarafından şifalı taşların insanlar üzerindeki etkilerini esas alarak kişiye özel analiz yapılıyor...

  EŞ TAŞ NEDİR? NE İŞE YARAR?
 
Bugüne kadar peygamberler tarafından insanlara bir çok ilim bildirilmiştir Henüz gün ışığına çıkmış ve çıkmamış bilmediğimiz bir çok ilmin mevcudiyeti konusunda da kaniyim. Sizlere anlatmak istediğim bu konuya bugün "astroloji", geçmişte ise " burç ilimi" olarak adlandırılmış konu ile giriş yapmayı uygun buluyorum. 
Burç bilimi kehanette bulunmayı değil esasında önlem ve tedbir almayı esas edinilmesi gereken yeterince anlaşılmamış bir konudur zira insanlara bu ilmin bildirilişi Allah (c.c) el- Adl olmasının en büyük kanıtlarından bir tanesidir.

Burçlar ilk olarak eski çağlarda Babiller tarafından tespit edilmiş ve 12 burç olarak kullanılmıştır. Burç ilmi İdris (a.s) (bazı yerlerde Hermes olarakta adlandırılmıştır.) mucizesi olarak belirtilmiş ve kaynak olarak gösterilmiştir. 12 takım yıldıza isimler verilerek kullanılmıştır.

 Fakat bir süre sonra insanlar bu ilmin sadece tedbir amaçlı bir ihsan olduğunu unutmuş bunun üzerine bu yargıyı değiştirmek üzere İbrahim ( a.s) görevlendirilmiştir. Zira insanlar burçları tanrılaştırarak asıl ilimden uzaklaşmış Allah (c.c.) varlığı ve birliği hususunda yeni fikirler ve sistemler üretmişlerdir.

 Burçların (gezegenler) her birinin üzerinde bir tanrı olduğu kanaati oluşturmuşlardır. Bunun sebebi ise gezegenlerin yani burçların oluşturmuş bulundukları manyetik alanları nedeniyle insanın yaratılış anı itibari ile kişiler üzerinde etkileridir. Gerek dünyadaki fiziksel ve metafiziksel etkiler gerekse gezegenlerin oluşturmuş olduğu bu manyetik enerji yaratılan her canlının varlığında fiziksel ve metafiziksel etki oluşturuyordu. 

Dolayısı ile bildirilen bu ilim Allah ( c.c) yaratmasındaki muhteşemliği hem de adaleti görmelerini sağlayacaktı.

İnsanların doğumundan itibaren insanların ruhu üzerinde de fazlasıyla etki eden bu manyetik alanlar kişilerin karakter oluşumunda ve sonraki dönemlerde gezegenlerin hareketi ile oluşturacağı manyetik alanlara da farklı tepkiler verecektir. Farkındalığı açık ve kemale ermiş bir kişinin " Hayatını yıldızlar değil, dua ve niyet etkiler" Eğer kişi bu idrakte değil ise mars gezegeninin haritanızda oluşturacağı olumsuz bir manyetik alan sizi sinirli, agresif hatta " ne yaptığımı bilmiyordum" diyeceğiniz bir olayla karşı karşıya da getirebilir.

 İşte bu durum sizin enerjisel seviyenizin yetişkin olmayışı ve fevri kararlar da alabilecek bilinçte bulunuşunuzun doğal sonucudur. Bu nokta da sizi manyetik enerji sisteminde eksikliğinizi tespit edecek, sizi yaradılış özelliklerinizi bilerek destekleyecek olan eş taşınızı temin etmeniz bir çok konuda sorunlarnızı ortadan kaldıracaktır.

Zira kainat birbiri ile iç içe geçmiş halkalar gibidir. Ve her şey zahirde görülmese dahi muhakkak iletişim içerisindedir.

Örneğin, genetik yoluyla sizde bulunma ihtimali olan hastalıkların önlemi alınabilir. Sosyal hayatınızda sorun yaratan davranış veya düşünce yapınızın değişmesi ile hayatınızda denge kurulabilir. Yeryüzünde enerjisel dengenizin kurulmasına ve dışarıdaki enerjilerden ( unutmayalım ki nazarda insan kaynaklı manyetik enerjidir. ) etkilenmenizi azaltarak veya tamamen ortadan kaldırarak sizin yol arkadaşınız haline gelecektir.

 Çünkü sizler yaratılırken sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak bir taşta yaratıldı ve bu taşların ilmi ile mümkündür. 


Enerjisi doğru şekilde kanalize edilmiş bir taş sizin faydanıza enerji sirkülasyonu yapacaktır.

Allah (c.c.) bu kainatta herşeyi bir sebep üzere var etti ve tevafuklar üzere sistem devam etmektedir. Isaac Newton " Tanrı kesinlikle kainatı fizik kanunlarına göre yönetiyor" demişti. Bizlerde iç içe bulunan bütün bir kainat ve alemler içerisinde bize sunulan faydalardan Allah rızasını gözetmek ve vereni bilerek faydalanmak üzere Rabbimize hamd ve şükürle bu ilimleri kullanacağız.

Şifalı Taşlar Danışmanı - Yazar HAVVANUR İNCEKARA

GARANTİ ŞARTLARI

www.osmanlipazar.com‘dan satın aldığını ürünler, OSMANLI PAZAR garantisi adı altında satılmaktadır. Arızalı veya kusurlu ürünler ile ilgili olarak iletisim@osmanlipazar.com ‘a mail atabilir veya 0212 635 35 99 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 7 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. Osmanlı Pazar olarak biz bunu 15 güne sizin için çıkarttık .(15 Günlük iade 150 TL ve üzeri ürünler için geçerlidir) .  İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0212 635 35 99 numaralı telefondan arayarak veya iletisim@osmanlipazar.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle OSMANLI PAZAR ’ın doğru adresini içerecek şekilde MNG Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ürünleri MNG Kargo (444 06 06) ile OSMANLI PAZAR Internet Hizmetleri ‘ın Alemdar Mh. Hoca Rüstem Sk. Zafer Han No:3/401 Fatih / ISTANBUL adresine "karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz OSMANLI PAZAR ‘ın iade adresine (Alemdar Mh. Hoca Rüstem Sk. Zafer Han No:3/401 Fatih / ISTANBUL ) ulaştıktan sonra ürün bedeli 5 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale / EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup OSMANLI PAZAR’ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

OSMANLI PAZAR internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 7 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz:

Emaililetisim@osmanlipazar.com

Tel: 0212 635 35 99

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.


* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası