x

Blog

Celcelutiye Duası

20 Aralık 2021

Celcelutiye Duası

Celcelutiye Duası en önemli ve şifalı dualardan biridir. Müslümanların Allah(CC) rızası için okudukları ve en makbul dualardan biri olarak bilinmektedir. Celcelutiye duası Hazreti Cebrail(as) tarafından Peygamber Efendimize indirilmiştir. Celcelutiye duası aynı zamanda Hazreti Ali(ra) tarafından da kaside haline getirilmiştir.

Akik Taşının Dinimizdeki Yeri ve Faydaları Nelerdir?

25 Kasım 2021

Mührü Süleyman Faydaları

04 Eylül 2021

KİŞİYE ÖZEL MÜHRÜ SÜLEYMAN NASIL YAPILIR ?

Mührü Süleyman 'ın kişiye özel olarak usulüne göre yazıldığında faydasının sağlandığı bilinen bir gerçektir. Osmanlı Pazar olarak ilk defa yıllar önce ilk defa piyasaya sürülen bu tılsımlı ürün hattatımız tarafından Mührü Süleyman'ı kullanacak kişiye niyet edilerek abdestli bir şekilde el yazması ile yazılır. 

Mührü Süleyman Nedir?

04 Eylül 2021

Mührü Süleyman Nedir 

 Peşi sıra yüzbinlerce insanın öldüğü , uğruna savaşlar yapılan, filmlere konu olup gişe rekorları kıran, (Yüzüklerin EfendisiSerisi )bereketinden dünyayı satın alan, Rüzgarlara hükmedip, cinleri uğrunda köle eden, tarifi dahi yapılamayan herkesin peşinden koştuğu o büyük SIR !

Yüzük kimdeyse Süleyman Odur

Damla Kehribarın Faydaları

11 Temmuz 2021

Günümüzde Sıkma kehribar, ateş kehribar, toz kehribar gibi isimlerle kehribar çeşitleri satılmaktadır. Orijinal Kehribar damla kehribardır.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.