x

Kuka Pirinç İşleme Ayyıldız Tesbih

Ürün Kodu : OSM1438
Osmanlı Pazar
Kuka Ağacı Tesbihler, tropikal ağaç meyvesi olan kuka meyvesinden üretilir. Anti bakteriyel özellikte olan kuka meyvesinden üretilir. Ayrıca kullandıkça kararma özelliğine sahiptir. Kararak kuka ağacı tesbihleri ise daha değerli ve faydalı hale gelir. En güzel kuka tesbihler Osmanlı Pazar'da.
Hediyesi
1.446,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: OSM1438
  Metaryel:
  Boyut: 8*12 mm
  Kullanılan TAŞ: Kuka
  Ağırlık: 16 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:


  Kuka Ağacı Tesbihler

  Kuka Ağacı Tesbihler, tropikal ağaç meyvesi olan kuka meyvesinden üretilir. Osmanlı Devleti döneminde sağlık alanında kullanılan kuka meyvesi, sert bir yapıya sahip olması sayesinde tesbihlerin de sert ve dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Bununla birlikte kuka tesbihlerinin geçmişten günümüze kadar sağlığa birçok faydası olduğu bilinen bir gerçektir.

  Yıllandıkça Değerlenen Kuka Ağacı Tesbihler

  Erkekler için önemli bir yere sahip olan aksesuarların başında tesbihler gelir. Kuka ağacı tesbihler, sağlamlığı ve sağlığa olan faydaları sebebi ile son derece değerli ürünlerdir. Anti bakteriyel özellikte olan kuka meyvesinden üretilir. Ayrıca kullandıkça kararma özelliğine sahiptir. Kararak kuka ağacı tesbihleri ise daha değerli ve faydalı hale gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.