WhatsApp

Damla Kehribar Tesbihler

41 adet ürün var.

Damla Kehribar Tesbihler

Kehribar taşı; ağaç reçinesinin çeşitli olgunlaşma aşaması sürecinden geçmesi dahilinde, meydana geliyor olsa da; metrekarelerce yerin altından çıkarılan özel bir taş niteliğindedir. Damla kehribar ise bu açıdan, kehribar taşının gerçek niteliğine sahiptir. Damla kehribar tespihler, kehribar taşının usta ellerde işlenmes...

Damla Kehribar Tesbihler

Kehribar taşı; ağaç reçinesinin çeşitli olgunlaşma aşaması sürecinden geçmesi dahilinde, meydana geliyor olsa da; metrekarelerce yerin altından çıkarılan özel bir taş niteliğindedir. Damla kehribar ise bu açıdan, kehribar taşının gerçek niteliğine sahiptir. Damla kehribar tespihler, kehribar taşının usta ellerde işlenmesi sonucu yapılır. Her biri usta ellerden çıkan, özel işlemelere sahiptir. Usta ellerde el işlemeciliğiyle yapılan, damla kehribar tesbih modelleri, kendi içinde farklı detaylara ve özelliklere sahip çeşitlere sahiptir.  Damla kehribar tesbih modellerinin her biri; püskül detaylı, kazaz örme gibi değişik detaylara sahiptir.

  •          Gümüş damla kehribar tesbihler
  •          Orijinal damla kehribar grup sallama sistemli usta işi
  •          Orijinal damla kehribar sistemli
  •          Orijinal Polonya damla kehribar grup sallama sistemli
  •          Usta işi arpa kesim, orijinal damla kehribar tesbih
  •          1000 ayar kazaz püsküllü Polonya damla kehribar
  •          Fosilli damla kehribar, 1000 ayar kazaz püsküllü
  •          Damla kehribar tesbih küre kesim kazaz püsküllü
Daha az
Daha fazla
1 - 41 ürün gösterildi, Bu kategoride toplam 41 ürün bulunmaktadır

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası