x

Altın Kamçılı Şeffaf Damla Kehribar 33'lü Selamet Şeker Tesbih

Ürün Kodu : TKF016
Osmanlı Pazar

Selamet Şeker Usta'dan Kehribar işçiliği ve Levent Usta nın 24 Ayar Altın Kazaziye İşçiliği ile Orjinal Şeffaf Damla Kehribar, Baltic Amber

Hediyesi
9.250,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Altın Kamçılı Şeffaf Damla Kehribar 33'lü Selamet Şeker Tesbih
  Stok Kodu: TKF016
  Metaryel: 24 Ayar ALTIN Kazaz Püskül
  Kullanılan Malzame : Şeffaf Damla Kehribar
  Ağırlık: 14,30 GR
  Tane Kesim Şekli: Arpa Kesim
  Tane Kalınlığı: 11,5mm (Uzunluk ) x 6,5mm (kalınlık)
  Tesbih Toplam Uzunluk: 33,5 cm
  Püskül Değişebilir: Evet 
  Hazırlanış Süresi: 10 Gün  - 15 Gün Arası Usta işi Sipariş Üzerine Hazırlanır.
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:        MNG veya PTT Kargo İle Ücretsiz gönderim. Ürünler Özel Tesbih kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Özellikler:
      Kehribar Nedir ?
             Kehribar Tesbihler Asırlardır kültürümüzde olmuş ve insanların ilgisini çekmiştir.İnsanlar bu tesbihi satın almış ve kullanmışlardır. Günümüzdede bu tesbihe olan ilgi, devam etmektedir.Günümüz şartlarında gelişen teknoloji ve sanayi üretimi sahteciliği de beraberinde getirmiştir.
             Günlük hayatta gördüğümüz her maddenin her üretimin bir sahtesini görür olduk.Tesbih gibi kullanışlı bir aksesuarında ekonomik kaygı güden bazı kesimler tarafından sahtesinin üretilmeye başlandığını hemen hemen herkes biliyor. Hakiki kehribar bakıldığında saydam kısımlarında zerrecikler görülür.
             Tekdüze renk olmaz örnek olarak damla kehribarda sarıdan daha koyu sarı arasında renk sarmalı mevcuttur. Ateş kehribarı adı altında piyasada satılan kehribarlara bakıldığında tek tonda kırmızı ve lekesizdirler.
              Kehribar guatr, baş ağrısı gibi hastalıklara iyi geldiği tespit edilmiş ve süs eşyası olarak kullanıla gelmiştir. Sol elle tutulduğunda bedenin kötü elektrik yükünü ve negatif enerjiyi topladığı için mistik bilgeler tespih olarak kullanmayı tercih etmişlerdir. Keza yine guatrı olan bayanlarında kolye ve gerdanlık olarak da kullanıldığı bilinmektedir. Çocukların diş çıkarmasında yararlıdır.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.