x
Filtre
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.

Selamet Şeker Usta

Sitemiz üzerinde yer alan, takı aksesuar ürünlerimizin her biri farklı özelliklere sahiptir. Hazır ürünlerimiz olduğu gibi isteğe göre, özel tasarım ürünlerde yapılabilir. Özel tasarım ürünler, anlaşmalı olduğumuz alanında profesyonel ustalarımız tarafından yapılır. Selamet Şeker usta da özel tasarım siparişlerinizi özenle yapan ustalarımızdandır. Uzun yıllar alanında hizmet veren Şeker usta, profesyonel el işlemeciliği ile isteklerinize cevap verir. Talep ve arzularınıza göre istediğiniz bir takı modeli doğrultusunda, doğal taş işlemeciliği yapmaktadır. Yüzük, kolye gibi takı modelleri, tercih edeceğiniz herhangi bir doğal taşın işlenmesi ile yapılır. Sitemiz üzerinden, ürünlerimizi ve modellerimizi inceleyebilir ve zevkinize hitap eden modeli, sipariş verebilirsiniz. Böylece size özel tasarım kolyeniz ya da yüzüğünüz yapılacaktır. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Selamet Şeker Usta Ürünleri

Selamet Şeker usta, uzun yıllar takı aksesuar vb. alanlarda el işlemeciliği yapmaktadır. Yüzük, kolye gibi takı ürünleri işleyebileceği gibi tespih ürünlerini de isteğinize göre özel tasarım olarak yapmaktadır. Kişiye özel tasarım ürün seçeneğinde, ürün modeli ve tercih edilen doğal taş veya gümüş-altın gibi detayları belirlemeniz gerekir. Akabinde, talebinize göre tercih ettiğiniz ürün ve model, ustamız tarafından özenli bir şekilde işlenir. El işlemeciliğinin titizlikle yansıdığı özel tasarım ürünlerimiz, koleksiyonlarınız içinde hoş parçalar olabilir.

Selamet Şeker Usta Ürün Modelleri

Özel tasarım ürünleri; takı aksesuar ürünlerini ve tespih gibi ürünleri kapsar. Ürünler özellikleri ve modelleri kapsamında; gümüş işlemeli, altın kaplama ya da doğal taş işlemeli gibi farklı detayları içerir. Selamet Şeker usta tarafından el işlemeciliği ile yapılan, kişiye özel tasarım modellerimizin her biri kaliteli ve şık görünümüne sahiptir.

Selamet Şeker Usta Ürün Fiyatları

Kişiye özel olarak yapılan, yüzük ya da kolye veya tespih modellerimiz; özel ustalarımıza tarafından el işlemeciliği ile yapıldığı için fiyatları da diğerlerine göre yüksektir. El işçiliğinin kalitesini yansıtan, özel tasarım ürünler özellikle koleksiyonlar içinde tercih edilebilir. Zevkinize göre, doğal taş işlemeli yüzük veya kolye ürünlerimizin farklı modellerini yaptırabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.