WhatsApp

Dumanlı Kuvars Ve Lapis Lazuli Taşlı Bileklik

Yeni Ürün

Dumanlı Kuvars Ve Lapis Lazuli Taşlı Bileklik Genişlet

Doğal Dumanlı Kuvars Ve Lapis Lazuli Taşlı Bay ve Bayan Bileklik Bu ürünü İster Kapıda Ödeme İster Kredi Kartı ile Alabilirsiniz

Daha Fazla Detaylar

Osmanlı Taş

₺ 135,00

KDV Dahil

e9a84087e15ed9668853a7635df045c3.png

Dünyanın her yerine kargo..

7/24 Müşteri Hizmetleri

Ücretsiz 15 Gün İade İmkanı

Faturalı ve Sertifikalı Ürün

Dumanlı Kuvars Ve Lapis Lazuli Taşlı Bileklik
Stok Kodu: DTB151
Kullanılan Malzame : Lapis Lazuli ve Dumanlı Kuvars Taşı 
Ağırlık: 18,90 gr
Hazırlanış Süresi: Bu Ürün 1 ile 2 GÜN arasında hazırlanmaktadır.
Garanti: VAR
Ödeme Metodları: Havale / Kredi Karti (9 Taksit) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
Kargo: MNG Kargo ve PTT Kargo İle Ücretsiz Kargo.
Özellikler:
Ürün Özelikleri

Dumanlı Kuvars


Etkisi yavaş, ama yoğun ve güçlüdür. Sabırla kullanılmalıdır. Özellikle yoğunlaşmada kullanılabilecek en iyi taştır.
Zihnin gereksiz seslerini susturarak, gerekli olan sükuneti ve iç huzur ulaşmanızı sağlar.
Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın, yeni satın aldığınız bir kristali kullanmadan önce mutlaka bir gece toprağa gömerek negatif enerjilerden arındırın.
Kristaller onun enerjisine alışkın olmayanlarda ilk başlarda baş ağrısına sebep olabilir.
Böyle bir durumda kristalinizi zaman zaman çıkarın. Ancak enerjisine alıştığınızda sürekli olarak takmaya devam edebilirsiniz.
 Nötrlediğiniz bir taşa başka birinin dokunmasına izin vermeyin. Zira bu taşa onun enerjisinin geçmesine neden olacaktır.
Taşınızı toplayacağı negatif enerjilerden arındırmak için; ilk iki hafta kullanımda her gün suyun altında tutarak veya toprakta bir süre bekleterek temizleyin.
 (Yaklaşık 2-3 haftada bir suyun altında tutulmalıdır).
 

 

 

LAPİS LAZULİ

 

 

Lapis Lazuli tek bir taş değil, taşlar birleşimidir.  Bünyesinde LAZURİT, HOYNİT, SODALİT, KALSİT, NOSELİT, PİRİT taşları ve bu taşlara ait mineraller bulunur.Mavi rengini Lazuritten, bazı kısımlarındaki beyazımsı rengi Kalsitten, diğer bazı bölümlerindeki altın sarısı rengini ise Pirit ten alır. Taşın içindeki Kalsitin fazlalığı beyazlığı artırır ve taşın değerini düşürür. Bu durumunu çamur tarlasına benzetenler olmuştur.

 Lapis Lazuli beğenilen bir taş olduğundan, sahteleri de boldur. Bakır, hamur, çamur, tahta boyanarak gerçeğine benzer Lapis üretilebilmektedir. Gerçek Lapis Lazulide az da olsa altın sarısı ve beyazımsı lekeler bulunur. Tümüyle aynı renkte olanlar büyük ihtimalle sahte veya sentetiktir. Taşın üzerindeki altın sarısı veya beyazımsı lekelerin mumlanarak oluşturulma ihtimali de bulunmaktadır. Bu yüzden biraz sert bir cisimle sertliği ve boyanmış olup olmadığı kontrol edilmeli, aşırı koyu renkli veya parlak olanlarından da uzak durulmalıdır.İsminin konulması ilginçtir. Babilliler ve antik Mısırlılar zamanında, yanıltılarak kendisine Mavi Safir (Gökyakut) diye bu taş satılan bir kişi, mahkemeye başvurmuş ve mahkeme kararıyla bu taşın mavi safir olmadığı, bağımsız bir taş olduğu hakim sıfatıyla Hazreti Harun tarafından karara bağlanarak adına Lapis denilmiş, ismini de gökyüzünün gece vaktindeki renginden almıştır. (Eski Ahit, Exodus bölümü)

 • Sürekli kullanılmamasında yarar vardır. Zira vücut, etkilerine karşı bağışıklık kazanabilir.
 • Dikkatli kullanılması gereken bir taştır. Yaydığı enerji, hassas kişilerde baş dönmesine neden olabilir.
 • Su ile özellikle sabunlu suyla temas ettirilirse matlaşabilir.
 • Gerdanlık olarak kullanılması daha yararlıdır.

 

GECE VAKTİ GÖKYÜZÜ, ÖTELERDEN HABER, SEVGİ, ARINDIRMA, YETENEKLER sembolüdür. 

Kimyasal formülü (Na, Ca)8 [(SO4,S,Cl)2 / (AlSiO4)6] olmakla birlikte bünyasinde eser oranda Fe, K, OH, CO3, Be, Mg, Mn, Zn, Co, Ba, St, Pb, Cu, Ni, V, Cr, Mo, Ag, Au mineralleri de bulunur. BOĞA, TERAZİ, YAY, BALIK burcu insanlarında daha etkilidir.

  

YARARLARINDAN BİRKAÇI:

 • Bünyesinde çok sayıda farklı mineral bulunması ve bunların belirli bir düzen içinde bulunması, Lapis Lazuli taşını çok yönlü bir iyileştirici haline getirmiştir.
 • Melankoliyi (aşırı hüznü, neşesizliği, kaygıları) ve depresyonu (ruhsal çöküntüyü) ortadan kaldırır.
 • Zihni berraklaştırır ve gerçek bilgiye ulaşmaya yardımcı olur, bakış açısını genişletir. Kararlı ve etkili enerjisiyle, görmezden geldiğiniz olaylara bakmanızı sağlar. Ruhunuzun hakikate ulaşma arzusunu kuvvetlendirir.
 • Fiziki ve ruhsal güçlerimiz arasında denge oluşturur.
 • Akıl ve zekâ kıvraklığı verir.
 • Küçük çocukları korkularından ve solunum sistemi rahatsızlığından korur.
 • Tiroid bezinin sağlıklı çalışmasını sağlar.
 • Tansiyonu dengeler.
 • İç barış oluşturur ve kişinin kendisine değer vermesini sağlar.
 • Kalp ile akıl arasında iyi bir bağlantı kurar.
 • Hamile kadınların düşük yapmasını önler.
 • İşitme gücünü artırır. İşitme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur.
 • Görme bozukluğunun tedavisine yardımcı olur. Katarakt için yararlıdır.

GARANTİ ŞARTLARI

www.osmanlipazar.com‘dan satın aldığını ürünler, OSMANLI PAZAR garantisi adı altında satılmaktadır. Arızalı veya kusurlu ürünler ile ilgili olarak iletisim@osmanlipazar.com ‘a mail atabilir veya 0212 635 35 99 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır.

İADE ŞARTLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren Tüketicinin Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı kapsamında 7 gün içerisinde yasal iade hakkınız bulunmaktadır. Osmanlı Pazar olarak biz bunu 15 güne sizin için çıkarttık .(15 Günlük iade 150 TL ve üzeri ürünler için geçerlidir) .  İade işleminizle ilgili destek bölümümüzü 0212 635 35 99 numaralı telefondan arayarak veya iletisim@osmanlipazar.com adresi üzerinden mail atarak bilgi verebilirsiniz.

İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendirildikten sonra iadeniz uygun görülmesi halinde iadeniz gerçekleştiğinde size bilgi verilecektir. İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar görmemiş haliyle OSMANLI PAZAR ’ın doğru adresini içerecek şekilde MNG Kargo ile geri göndermeniz gerekmektedir.

Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İade/değişim talebiyle gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ürünleri MNG Kargo (444 06 06) ile Liya İnternet Hizmetleri Cemal Balcı ‘ın  Binbirdirek Mahallesi Divanyolu Cd. No:15 K:3 D:313 Fatih - İSTANBUL adresine "karşı ödemeli" olarak gönderebilirsiniz. Satılan ürünlerin stoku sınırlı sayıda olduğundan değişim taahhüdü verilememektedir. Değişim yapılamadığı takdirde iade süreci başlatılacaktır.

İade kargonuz OSMANLI PAZAR ‘ın iade adresine ( Binbirdirek Mahallesi Divanyolu Cd. No:15 K:3 D:313 Fatih - İSTANBUL ) ulaştıktan sonra ürün bedeli 5 işgünü içerisinde, Kredi Kartınıza veya Havale / EFT yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanıza bağlı olarak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi taksitli olarak yansıtılabilmektedir. İadenizin ekstrenize yansıması bankanıza bağlı değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup OSMANLI PAZAR’ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

OSMANLI PAZAR internet sayfası üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişinizi teslim aldıktan sonra 7 gün içerisindeki iade/değişim işlemleri internet depomuz üzerinden gerçekleştirilmektedir. Siparişinizi aldıktan 7 gün sonraki değişim talepleriniz için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz:

Emaililetisim@osmanlipazar.com

Tel: 0212 635 35 99

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.


* Üstteki garanti ve iade şartları sadece internet üzerinden gerçekleştirilen satışlar için geçerlidir.

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası