x
Filtre
Toplam 261 ürün görüntüleniyor.

Doğal Taş Bileklik

Doğal taş bileklik modellerinin her biri kendine özgü tasarımı ve şıklığı ile dikkat çeker. Birbirinden değerli doğal taşların işlenmesi ile yapılan tasarım bileklik modelleri, şık ve hoş tasarımlara sahiptir. Dilerseniz zevkinize uygun, doğal taşlar doğrultusunda bileklik tasarımı yaptırabilirsiniz. Kadınlara özgü, doğal taşların işlenmesiyle elde edilen bileklik modelleri özel ve şıktır. Genellikle kullanılan doğal taşlar şöyle; inci sedef, karışık doğal taşlardan oluşabilir, fosilli damla kehribar, granat doğal taş, labradorit taşlı, ametist taşlı, opal taşlı, yakut taşlı, doğal sitrin taşı, damla kehribar, firuze taşlı, onix taşlı, doğal mercan taşlı, akik taşı, yeşil akik, Kore yeşimi şeklindedir. Doğal taşların işlenmesi ile elde edilen bileklik modelleri, birbirinden güzel ve şık tasarımlardır. Doğal taşların işleme aşamasında, gümüş işlemeli, altın kaplama gibi detaylar da eklenebilir.

Doğal taş bileklik tasarımlarında, özel doğal taşlar şık bir görünüm kazandırır. Taşların kendine özgü renkleri ile rengarenk bir görsellik elde edilebilir. Doğal taşların anlamları ve size en uygun olanı doğrultusunda, tercih yapabilirsiniz. Doğal taşların değeri, manevi açıdan oldukça yüksektir. Bu nedenle doğal taşların anlamlarını, bileklik seçiminizde ön plana alabilirsiniz. Aynı şekilde doğal taşlardan; bileklik, yüzük, kolye gibi takılar da işlenebilir. Sitemiz üzerinden ürünlerimizi ve modelleri daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bayan Bileklik Modelleri

Bayan doğal taş bileklik modellerinin yanı sıra, gümüş bileklik modellerimizde bulunur. Gümüş işlemeli deri bileklikler, doğal taşlı gümüş bileklik modelleri gibi değişik modelde ve işleme detayları ile bileklik modellerimiz bulunur. Bileklik modellerinin her biri kendine özgü tasarımlara sahiptir. Kullanılan doğal taşlar ve malzemeler, bileklik tasarımlarına şıklık katar. Doğal taşlar ile ilgilenenler için, doğal taşların işlenmesi ile elde edilen bileklik modelleri ilgi çekici olacaktır. Böylece anlamına göre, doğal taş tercihi yapabilir ve zevkinize uygun bir tasarım kapsamında bileklik satın alabilirsiniz. Bileklik modellerinin fiyatları, kullanılan doğal taşların değeri kapsamında pahalı ya da daha uygun fiyatlara sahiptir.

Doğal taş bileklik modellerinde kullanılan, doğal taşlar şöyle; inci sedef taşı, karışık doğal taşlar kullanılır, fosilli damla kehribar taşı, granat doğal taş taşı, labradorit taşlı, ametist taşlı, opal taşlı, yakut taşlı, doğal sitrin taşı, damla kehribar taşı, firuze taşlı, onix taşlı, doğal mercan taşlı, akik taşı, yeşil akik taşı, Kore yeşimi taşı gibi doğal taşlardan özel tasarımlı bileklikler yapılmaktadır. Bileklik modelleri ve fiyatları, kullanılan malzemelere göre değişkenlik gösterir. Doğal taşlar ile yapılan bileklikler ve gümüş bileklik modelleri, kendilerine özgü tasarımları bizlere sunar. Her biri kendine özgü anlama ve görselliğe sahiptir. Bileklik modellerini inceleyebilir ve kendinize özgü tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Bayan Doğal Taş Bileklik

Bayan doğal taş bileklik tasarımlarının her biri, doğal taşın yapısına göre işlenir. Taşın işleme aşamasında, bileklik modeli detay işlemelerle tamamlanır. Altın kaplama, rodyum kaplama, gümüş işleme gibi detaylar ve özelliklere sahip, farklı model bileklerimiz bulunur. Kişiye özel, el işçiliği ile tasarımlarımız da mevcuttur. Zevkinize uygun modeli seçebilir ve doğal taş tercihiniz kapsamında sipariş verebilirsiniz. Doğal taşlar, bileklik tasarımlarında kendine özgü duruşları ve şıklığı da ön plana çıkarırlar. Bileklik yapımında, doğal taşlara ek olarak, çeşitli materyaller kullanılır. Bileklik tasarımların her biri, doğal taşın özel işlemeleri ile şık görselliğe sahiptir.

Bayan doğal taş bileklik modelleri; farklı doğal taş işlemeleri ve tasarımları kapsar. İnci taşı, akik taşı, orijinal fosilli damla kehribar, granat taşı, labradorit, ametist taşı, yakut taşı , opal taşı, sitrin taşı, firuze taşı, Kore yeşimi gibi doğal taşların işlenmesi ile elde edilir. Doğal taşların her biri kendine özgü anlamlara sahiptir, bileklik gibi takı tasarımları dahilinde anlamları daha da değerlenir. Doğal taşların değeri ve işlenme aşamasında yapılan, detaylar doğrultusunda fiyatları değişir. Sitemiz üzerinden bileklik modellerini inceleyebilir ve pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel, el işlemeciliği kapsamında bileklik tasarımı da yaptırabilirsiniz. Konuyla alakalı detaylı bilgi için, bizler ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bayan Doğal Taş Bileklik Modelleri

Bayan doğal taş bileklik modelleri; doğal taş ve çeşitli malzemelerden yapılır. Değerli doğal taşlardan elde edilen, bileklik modellerimizin her biri özel tasarımı ile ön plana çıkar. Sizlerde zevkinize göre, doğal taş tercihi yapabilir ve dilerseniz kişiye özel sipariş verebilirsiniz. Kadınlara özgü tasarımları ile dikkat çeken, doğal taşların işleme aşamasında titizlikle çalışılmıştır. Her biri kendine özgü anlama ve özelliklere sahiptir. Bileklik modellerinin fiyatları, taşın değeri kapsamında değişkenlik gösterir. İnci taşı, opal taşlı, granat taşlı, yakut taşlı, opal taşlı, fosilli damla kehribar, ametist taşlı, sitrin taşı, firuze taşlı, akik taşlı, Kore yeşimi gibi özel taşlar ile doğal taşlı bileklik modelleri yapılmaktadır.

Bayan doğal taş bileklik modelleri genel olarak şöyledir:

 •          İnci Sedef Doğal Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Orijinal Fosilli Damla Kehribar 925 Ayar Bileklik
 •          Granat Doğal Taşlı El İşçiliği 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          İnci Doğal Taşlı Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Labradorit Taşlı Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Ametist Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Opal Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Fosilli Orijinal Damla Kehribar 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Orijinal Damla Kehribar Fosilli 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Orijinal Damla Kehribar Damla Model 925 Ayar Bileklik
 •          Fosilli Damla Kehribar Papatya Model 925 Ayar Bileklik
 •          Karışık Doğal Taşlı Rodyum Kaplama Otantik 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Doğal Sitrin Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Yakut ve Opal Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Orijinal Damla Kehribar 925 Ayar Bileklik
 •          Ametist İnci Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Ametist Taşlı Rodyum Kaplama 925 Ayar Gümüş Bileklik
 •          Doğal Renkli Damla Kehribar Bileklik
 •          Orijinal Firuze Taşlı Örme Bay Bayan Bileklik
 •          Kore Yeşimi Bileklik

Bayan Doğal Taş Bileklik Fiyatları

Bayan doğal taş bileklik fiyatları genel olarak, 80 TL ile 950 TL arasında değişkenlik gösterir. Bileklik modellerinin fiyatlarını, doğal taşların anlam ve değeri etkiler. Ayrıca bilekliğin modeli ve sade ya da şık tasarımı gibi detayları da etkilemektedir. Belirli dönemlerde bileklik fiyatlarında indirimli kampanyalar yapılır. Sitemiz üzerinden takip edebilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bayan bileklik fiyatları, genel olarak uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Doğal taşları anlamlarına göre üzerinizde taşımak için, bileklik tasarımları ilgi çekici olabilir. Ayrıca doğal taşları kullanmak açısından, bileklik modelleri ideal diyebiliriz.

Doğal taşların işlenerek, çeşitli modellere sahip olduğu bileklikler; çeşitli renklere sahiptir. Bileklik modellerinde, doğal taşların kendilerine özgü renklerinin güzelliği yansır. Doğal taşların işlenme aşamasında; altın kaplama ve gümüş işleme gibi detaylar ile görselliği daha da güzelleşebilir. Bayan doğal taş bileklik modelleri kapsamında, bilekliklerde kullanılan doğal taşlar ve işleme detayları; gümüş, altın gibi özellikler bilekliğin maddi değerini belirleyen etkenleri oluşturur. Bu kapsamında, tercih edeceğiniz doğal taşa göre bileklik modeli fiyatlarında değişiklik olabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.