x

Muhabbet Tılsımı El Yazması Yeşil Akik Taşı Bileklik

Ürün Kodu : DUA704
Osmanlı Pazar
Yeşil Akik taşı üzerine elde kazıma yöntemiyle muhabbet tılsımı yazılmıştır. Her türlü küslük, kırgınlık, aşk, sevgi, muhabbete iyi gelir.
Hediyesi
1.195,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA704
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 22*30 mm
  Kullanılan TAŞ: Yeşil Akik Taşı
  Ağırlık: 11 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Muhabbet Tılsımı
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Dipnot:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  Vefk’ler sadece kişiye özel olup ancak kime hazırlandıysa o kişi fayda görür. Evlilik muhabbeti için hazırlanan bir vefk kime hazırlandıysa o vefk’ten o kişi fayda görür. Çünkü vefk sadece kişiye özel ve işin mahiyetine göre hazırlanır ve sadece kime hazırlandıysa o kişiye fayda verir.

  Muhabbet tılsımını yapmak isteyenler önce şunu bilmelidirler. Muhabbet tılsımı yapabilmek için mutlaka gerekli ilme ve beceriye sahip olunmalıdır. Havas ilmi bilinmeden yapılmamalıdır. Muhabbet tıllsımı genellikle vefk ile yapılmaktadır. Vefklerde belli dualar ebced kuralı denilen sistemle icra edilir. Ancak işlemlerin nasıl yapıldığı, onu yapan hocanın bilgisindedir.

  Özellikle modern çağda böyle sıkıntılar çok daha fazla görülmeye başlanmıştır. Eşlerin birbirlerine karşı tahammülsüz olması, sıkıntıların en başında yer alır. Muhabbet tılsımı kaybolan sohbet ve sevginin tekrar yeşermesi için yapılır.

  Muhabbet tılsımı ile eşler birbirlerine daha bağlı hale gelirler. Birbirlerini çok daha derinden sevmeye başlarlar. Sadece eşler için değil, arası bozuk olan kardeşlerin barıştırılması, dostlukların pekiştirilmesi için de takılabilir.

  Eşlerin evliliklerinde meydana gelen sönme durumları. Tartışmalar sürekli yaşanıyorsa, muhabbet tılsımı eşler için çözüm olabilir. Yine eşler birbirlerine yeterince değer vermiyorsa aralarındaki sohbet muhabbet tılsımıyla artırılabilir. Muhabbet tılsımından sonra eşler birbirlerine karşı daha saygılı hale gelip, sevgi duygularını hissettirirler.

  Aralarında husumet olan iki insanın veya ailelerin barıştırılması için bu tılsım tercih edilebilir. Anlayış duyguları daha gelişkin hale gelecektir.

  Birbirlerine kırıcı olmuş iki kardeşin barıştırılması için muhabbet tılsımı yapılabilir.

  Arkadaşların aralarının düzeltilmesi için yapılabilir. Birbirlerini kırmış veya saygıları yeterince kalmamış olan iki arkadaş muhabbet tılsımıyla tekrar bir araya getirilebilir.

  Akik Taşı
  Akik Taşı, dünya genelinde en çok bilinen ve aynı zamanda bulması son derece kolay olan doğal taşların başında gelir. Yaygın faydaları ile bilinen akik taşının sağlığa birçok faydası vardır. Sertlik derecesi 6 ila 7 arasında olan bu doğal taş, sert bir yapıya sahip olduğundan işlenmesi zor olduğu söylense de günümüzde birçok takı ve aksesuar ürününde yaygın olarak tercih edilen bir üründür.
  Mavi, beyaz, yeşil, pembe, kırmızı ve kahverengi gibi doğal renklerde bulunur. Işığı geçiren saydam ya da yarı saydam bir yapısı olduğundan görünümü de son derece estetik ve şıktır. İnsan ruhuna faydaları ile bilinmekle birlikte özellikle strese karşı savaşan etkili bir taştır.


  Akik Taşının Kullanıldığı Alanlar
  Şüphesiz ki; günümüzde birçok doğal taş gibi akik taşı da kadın ve erkekler için tasarlanan takı ve aksesuar modellerinde tercih edilen taşlardır. Şık ve estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte aynı zamanda stresi ve kötü enerjiyi yok eden bu doğal taş, geniş bir kullanım alanına sahiptir.
  Kadın ve erkekler için tasarlanan bileklik, kolye ve yüzük gibi takılarda yaygın olarak kullanılır. Kendisine has renkleri ve saydamlığı sayesinde takı modellerinin yanı sıra aynı zamanda masa üstü isimlik tasarımlarında el kazması tekniği ile kullanılmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde akik taşı, hem faydaları hem de şıklığı ile kullanılabilecek ve hediye olarak tercih edilebilecek anlamlı alternatiflerdir.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.