x

Muhabbet Tılsımı El Yazılı Ametist Taşı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA675
Osmanlı Pazar
Eski Kaynaklarda geçen bu vefk kişiler üzerinde muhabbet ve sevgiyi arttırdıgına ve sorunları düzene soktuguna rivayet eder. Tamamı elde kazıma olarak yazılan bu yüzük sizleri bekliyor
Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
1.551,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA675
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 15*20 mm
  Kullanılan TAŞ: Ametist Taşı
  Ağırlık: 11,5 Gr. (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Muhabbet Tılsımı
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Taşın ve Yüzüğün üzerindeki yazılar TAMAMI EL Yazmasıdır.  Hatasız ve Eksiksiz yazılmıştır.

  Dipnot:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  Vefk’ler sadece kişiye özel olup ancak kime hazırlandıysa o kişi fayda görür. Evlilik muhabbeti için hazırlanan bir vefk kime hazırlandıysa o vefk’ten o kişi fayda görür. Çünkü vefk sadece kişiye özel ve işin mahiyetine göre hazırlanır ve sadece kime hazırlandıysa o kişiye fayda verir.
  Muhabbet tılsımını yapmak isteyenler önce şunu bilmelidirler. Muhabbet tılsımı yapabilmek için mutlaka gerekli ilme ve beceriye sahip olunmalıdır. Havas ilmi bilinmeden yapılmamalıdır. Muhabbet tıllsımı genellikle vefk ile yapılmaktadır. Vefklerde belli dualar ebced kuralı denilen sistemle icra edilir. Ancak işlemlerin nasıl yapıldığı, onu yapan hocanın bilgisindedir.
  Özellikle modern çağda böyle sıkıntılar çok daha fazla görülmeye başlanmıştır. Eşlerin birbirlerine karşı tahammülsüz olması, sıkıntıların en başında yer alır. Muhabbet tılsımı kaybolan sohbet ve sevginin tekrar yeşermesi için yapılır.

  Muhabbet tılsımı ile eşler birbirlerine daha bağlı hale gelirler. Birbirlerini çok daha derinden sevmeye başlarlar. Sadece eşler için değil, arası bozuk olan kardeşlerin barıştırılması, dostlukların pekiştirilmesi için de takılabilir.
  Eşlerin evliliklerinde meydana gelen sönme durumları. Tartışmalar sürekli yaşanıyorsa, muhabbet tılsımı eşler için çözüm olabilir. Yine eşler birbirlerine yeterince değer vermiyorsa aralarındaki sohbet muhabbet tılsımıyla artırılabilir. Muhabbet tılsımından sonra eşler birbirlerine karşı daha saygılı hale gelip, sevgi duygularını hissettirirler.

  Aralarında husumet olan iki insanın veya ailelerin barıştırılması için bu tılsım tercih edilebilir. Anlayış duyguları daha gelişkin hale gelecektir.

  Birbirlerine kırıcı olmuş iki kardeşin barıştırılması için muhabbet tılsımı yapılabilir. 

  Arkadaşların aralarının düzeltilmesi için yapılabilir. Birbirlerini kırmış veya saygıları yeterince kalmamış olan iki arkadaş muhabbet tılsımıyla tekrar bir araya getirilebilir.


  Ametist Taşı

  Ametist Taşı, pozitif enerji ve huzur taşı olarak bilinen faydalı bir doğal taştır. Kendisine özgü tonlardaki mor rengi ile insana huzur verirken aynı zamanda ruha canlılık ve enerji katar. Mitoloji kaynaklarında “Sarhoş etmeyen” anlamı ile bilinen bu taş, hem erkeklerin hem de kadınların severek kullandığı birçok takı ve aksesuarın üretiminde de yaygın olarak tercih edilir.

  Kadın ve erkek fark etmeksizin her sevdiğinize alabileceğiniz özel hediyelerin mimarı olan ametist taşı ile bileklik ve kolye başta olmak üzere küpe ve yüzük gibi birçok aksesuar üretilir. Bu kategorimiz içerisinden sizin için değerli olan kişilere anlamlı ve özel birçok hediye seçeneği bulabilirsiniz.

  Güçlü Etkileri ile Ametist Taşı

  İnsan sağlığına olan güçlü etkileri ile bilinen ametist taşı, lila ve mor rengi arasındaki doğal tonlara sahiptir. İnsan psikolojisi ve sağlığı üzerinden iyileştirici ve olumlu etkiye sahip olmakla birlikte kötü ve negatif enerjiyi atmanızı sağlar. Bu taştan üretilen takı ve aksesuarla, erkek ve kadınların kullanabildiği aksesuarlardır.

  Kendisine özgü lila ve mor tonlarına sahip olması sayesinde her tasarımda eşsiz bir güzellik ortaya koyar. Özellikle yüzük tasarımlarında eşsiz bir estetik ortaya koymakla birlikte kategorimiz içerisinde bu ürünler sizlere gümüş ya da altın kaplama olarak sunulmaktadır. Eğer taşın faydalarından maksimum düzeyde faydalanmak istiyorsanız bileklik tasarımlarını tercih ederek sürekli temas hainde olabilirsiniz
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.