x

Celcelutiye Dua Vefki Tamamı El Yazması Kaplangözü Taşlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : DUA299
Osmanlı Pazar

Celcelutiye Dua  Vefki Tamamı El Yazması Kaplangözü Taşlı Gümüş Kolye'yi Osmanlıpazar dan ister kapıda ödeme, isterseniz kredi karti ile alabilirsiniz.

Hediyesi
280,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Celcelutiye Dua Vefki Tamamı El Yazması Kaplangözü Taşlı Gümüş Kolye
  Stok Kodu: DUA299
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş 
  Boyut: 25 mm.
  Kullanılan TAŞ: Kaplangözü Taşı
  Ağırlık: 10 gr
  Garanti: VAR - Sipariş Üzerine Hazırlanır  3-5  Gün İçerisinde KARGO'ya verilir.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (9 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:  Ürünler Özel KOLYE kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLIPAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.  Ücretsiz Kargo.
  Üzerinde ki Yazı:
  Celcelûtiye

  Celcelutiye

  Celcelutiye vefki çok tesirli bir vefktir.
  Cevşenü’ül-Kebir nasıl ki korunma kanalı ise, Celcelutiye de ilim ve şifa kanalıdır. İlim, özgünlük ve yetkinlik yoludur. Bu mânâ, Hz. Muhammed’e (asm) Cebrail vesilesiyle inmiştir ve belli sırlara binaen Adem’in(as) lisanı üzere nazmedilmiştir.
  İmam-ı Buni, İmam-ı Gazali, Said Nursi, Ahmedi Gümüşhanevi, Cafer es Sadık, Muhammed el Bakır, Zeynel Abidin gibi bir çok alim, Celcelutiye’nin bir çok boyutları açtığını, derin ilimlerin ve etki alanlarının olduğunu anlatmış ve ve bu sırlı dua ile ilgili eserler yazmışlardır. Sırlara vakıf olan bu alimlerin ittifak ettikleri üzere, bu duanın içinde Allah’ın en büyük İsm-i Azâm’ının bulunduğu muhakkaktır.
  Celcelutiye,dünya ve ahirette faydalı olacak cennet hazinesi olan, bilgelik ve şifanın kaynağıdır.
  İsm-i A'zam'ı, kasem ve vefki, Muhammed(sav) efendimiz'e Cibrîl-i Emîn ile beraber semadan bir hediye olarak indirilmiştir.
  Hazreti Ali Efendimiz tarafından, nazmedildiği bildirilen Celcelutiyye duasının birçok havassı olduğu İmam-ı Bûnî, İmam-i Gazali ve diğer büyük alimler tarafından nakledilmiştir.
  Hatta bu duanın içinde İsm-i Azam duası bulunduğu ve Cibril-i Emin vasıtasıyla Allah Resulüne indirildiği, Kainatın Efendisinden gelen haberler arasındadır.
  Şeyh Ahmed-i Bûni Hazretleri "Ancak Hak ehli olanlara, bu duanın ve vefkinin bereketleriyle bir takım sırlar ve deliller ortaya çıkmaktadır. Bu duayı öğrenip de kadrini ve kıymetini bilmeyenlere yazıklar olsun."
  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri osmanlıpazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz...
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.