x

Tüm İşlerin Kolaylaşması İçin "Taha Suresi 25-26. Ayetleri" Yazılı Pembe Kuvars Taşı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : DUA482
Osmanlı Pazar
Tüm işlerin kolaylaşması için Taha Suresinin 25 ve 26. ayetinde geçen 25.Mûsâ dedi ki: "Rabbim! Gönlüme ferahlık ver."  26."İşimi bana kolaylaştır." ayetleri ile iş hayatınız, evlilik hayatınız, okul hayatınızdaki işleriniz günlük hayattaki sıkıntılı işleriniz kolaylaşacak Allah'ın izniyle gönlünüze ferahlık gelerek tüm işlerin altından kalkabileceksiz. Taha Suresi 25-26. ayetleri yazılı Pembe Kuvars taşı 925 ayar gümüş kolyeyi satın almak için tek adres www.osmanlipazar.com .
Hediyesi
1.232,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA482
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 22*30 mm
  Kullanılan TAŞ: Pembe Kuvars Taşı
  Ağırlık: 9,4 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Taha Suresi 25-26. ayetleri
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Dip Not:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  Taha Suresi

  Tâhâ sûresi Mekke’de nâzil olmuştur. 135 âyettir. Mekke’de inen bütün surelerde olduğu gibi peygamberlik, tevhid ve ölümden sonra tekrar dirilme gibi İslam’ın esasları üzerinde durulmuştur. Allah’ın ilmi, kudreti, azameti ve egemenliği etkileyici şekilde anlatılmıştır. Kuran-ı Kerimin niteliği anlatılmıştır. Musa (as)’dan geniş bir şekilde bahsedilmiş, Allah’ın ona verdiği mucizelerden bahsedilmiştir. Bazı peygamberlere yer verilerek onların kıssalarından ibret alınacak bölümlerden bahsedilmiştir. İsrailoğulları’nın davranışları, tutumları, ara ara isyan ederek hak yolu terk etmelerinden bahsedilmiştir. Kuran-ı Kerim’de yer alan kıssaların amaçlarından ve faydalarından bahsedilmiştir. Namaz kılmanın gerekliliğinden bahsedilmiştir.

  Ahiret ve kıyamet hallerinin tasviri yapılmıştır. Muhammed (sav)’in müşrikler ile olan ilişkileri anlatılmıştır.


  25.Mûsâ dedi ki: "Rabbim! Gönlüme ferahlık ver."
  26."İşimi bana kolaylaştır."


  25. ve 26. ayet tüm işlerin kolaylaşması için okunur. Üzerinde taşımak da Allah'ın izniyle işlerinizi kolaylaştırır.  Resûlullah (s.a.s.) buyurur:

  “Tâhâ ve Yâsîn sûrelerini işiten melekler şöyle derler: «Bunların kendilerine gönderildiği ümmete ne mutlu, bunları taşıyan gönüllere ne mutlu, bunları okuyan dillere ne mutlu!  Pembe Kuvars Taşı

  Pembe Kuvars Taşı, yüksek enerjiye sahip olmakla birlikte aşkı ve sevgiyi sembolize eden doğal taşıtır. Kalbinizi yatıştıran ve sakinleştiren bu doğal taş, aynı zamanda size ve bulunduğu ortama sakinlik, mutluluk ve aşk enerjisi yayar. Sade hali ile yanınızda taşıyabileceğiniz bu doğal taş; aynı zamanda bileklik, kolye, yüzük gibi aksesuarlarda tercih edilen doğal taşlar başında gelir.

  Kategorimizde tamamen doğal olan pembe kuvars ile üretilmiş birçok takı modeli mevcuttur. Bu modeller arasından kendiniz ve sevdikleriniz için seçimler yaparak sizler de bu doğal taşın yüksek enerjisi ve gücünden yararlanarak sevdiklerinizin de bu güçten yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

  Pembe Kuvars Taşı Özellikleri

  Gücü ile aşkı ve sevginin en güçlü temsilcisi olan pembe kuvars taşı, kullanan kişilere romantizm, aşk ve affetme gibi duygulara yönelik dürtüler kazandırır. Ruhsal anlamda şifa kaynağı olması sayesinde negatif düşüncelerinizi ve tabularınızı uzaklaştırır. Etrafa yayığı titreşimler sayesinde sizdeki ve ortamdaki tüm negatif enerjiyi temizleyerek size huzurlu bir ortam sunar.

  Hem kendinizi hem başkaları affetmenizi sağlayan güce sahip olması ile birlikte kadın ve erkekler için hem takı formunda hem de sade taş hali ile tercih edilen taşların başında gelir. Siz de hemen pembe kuvars ile tasarlanmış modellerimizin olduğu kategorimize göz gezdirerek modellerimize ulaşabilir ve kendiniz için ya da sizin için değerli olan sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.