WhatsApp
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum har...

Yengeç Burcu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

En hisli ve hassas insanların burcu olan Yengeç’leri en iyi yansıtan taşlar İnci ve Florit. Sarı Topaz'ın ruhsal gelişme, cesaret, liderlik, mutluluk duygularını arttırdığı düşünülür. Yengeçlerin diğer uyumlu taşlarıysa Jasper, Turmalin, Rutil Kuvars, Yeşim. 

Yengeç Burcunun Taşları:

İnci taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Kristal Kuvars taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Jasper taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Siyah Turmalin taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Sarı Topaz taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Rutil Kuvars taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Gökkuşağı Florit,

Labradorit taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Yeşim taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Dantel Akik taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Ay taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Selenit

Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası