x

El Yazısı Ya Vedud Vefki Orijinal Turkuaz Taşı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : DUA487
Osmanlı Pazar
Kullarını en fazla seven, sevilmeye en layık olan Ya Vedud esmasının faziletleri saymakla bitmez. En güzel Turkuaz taşı Ya Vedud vefki yazılı kolyeler Osmanlı Pazar'da sizi bekliyor. Yeni sezon, yeni koleksiyon ürünler bu fırsatları kaçırma!
Hediyesi
520,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu:

  DUA487

  Metaryel: 925 Ayar Gümüş Tepelik
  Boyut: 22*30 mm
  Kullanılan TAŞ: Turkuaz Taşı
  Ağırlık: 8 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:

  Ya vedud vefki

  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  NOT: Üzerindeki simli kalem zamanla çıkabilir. Doğal taşların üzerine yazılan dua veya motifler el ile kazıma yöntemiyle yazıldığı için şeffaf oluyor ve kendini göstermiyor. Bu nedenle altın, gümüş ve siyah kalemle bu kazıma yöntemiyle yazılan yazıların üzerinden geçiyoruz daha belirgin hale getirerek göze hitap etmesini sağlıyoruz. Sizler de bu kalemden alarak renk silindikçe üzerinden geçebilirsiniz.


  Ya-Vedud-Celle-Celalühu-Esmasi-ve-sirlari.jpg (55 KB)  

  "Kullarını en fazla seven, sevilmeye en layık olan" anlamına gelen El Vedud Esmaül Hüsnası'nın zikrinin pek çok fazileti vardır. Allah El Vedud isminin zikrinin faziletlerinden istifade edebilmeyi nasip etsin.  En güzel isimler Allah’ındır. O’na o güzel isimleriyle dua edin. Sevimli olmak, saygı ve hürmet görmek için ; hergün belli aralıklarla ” Ya Vedûd celle celâlühû “ism-i şerifini okuyan kişi sosyal hayatında sevimli olur, hürmet, saygı ve ilgi görür. Dargınları barıştırmak için ;” Ya Vedûd celle celâlühû ” okunup dua edilirse, en kısa zamanda tüm dargınlıklar biter, barışırlar. Eşler arası sevgi artması için ; El-Vedud ism-i şerifi, bir yiyeceğe “Yâ Vedûd Celle Celalühü” diyerek 1000 kere okuyan kimse o yemeği hanımı ile birlikte yerse aralarındaki sevgi artar. Borçlunun borcundan kurtulmak için ;  Her gün 270 defa okuyan kişi borçluysa borcundan fakirse fakirlikten kurtulur. El Vedud isminin faziletlerinden faydalanmak üzere nasip ve dua ile...

  Vefkler, belli yazım kuralı olan ve belirli ayatlerin, isimlerin belirli oranlarda yazılarak veya okunarak işlendiği bir (dua) metodudur. 

  Firuze Taşı

  Firuze Taşı, Türk tarihinde savaş malzemelerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmış olan doğal taştır. Bu özelliği sayesinde “Türk taşı” olarak da bilinir. Kullananlara şans ve uğur getirdiğine inanıldığından kullanım alanı da oldukça yaygındır. Doğal taşlar arasında enerjisi yüksek ola bir taş olduğundan günümüzde takı, aksesuar ve mücevher üretiminde sıklıkla tercih edilen bir doğal taştır.

  Firuze taşı, turkuaz renginde ve saydam olmayan bir yapıya sahiptir. Opak ve mumu andıran görüntüsü ve gök mavisi tonu ile görenleri anında kendisine büyüleyecek kadar büyük bir etkiye sahiptir. Gök mavisi tonlarının yanı sıra aynı zamanda doğada bu taşa gri ve yeşil gibi renklerde rastlamak mümkündür. Ancak içi damarlı olan gök mavisi rengindeki çeşitleri en kıymetli ve en tercih edilen çeşitleridir.

  Firuze Taşının Özellikleri

  Birden çok faydası olan doğal taşlardan firuze taşının damarlı çeşitleri birçok takı ve aksesuar tasarımında yaygın olarak tercih edilir ve bu modeller hem erkekler hem de kadınlar için rağbet gören modellerdir. Yüzük, kolye, küpe, bileklik ve tesbih tasarımından kullanılan firuze taşı, son derece kıymetli bir taştır. Ancak piyasaya baktığınızda bu doğal taşın sahteleri oldukça fazladır. Bu nedenle de güvenilir yerden temin etmek son derece önemlidir.

  Gerçek firuze taşı kırıldığında içi de en az dışı gibi estetik ve damarlı bir görünüme sahiptir. Ancak sahte olanlar kırıldığında içi renksiz ve dış görünümünden tamamen bağımsız bir formdadır. Kategorimizde yer alan tüm ürünler tamamen doğal ürünlerdir. Bu sayede kendiniz ve sevdikleriniz için bu ürünleri güvenle ve hayranlıkla tercih edebilirsiniz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.