x

Kişiye Özel Obsidyen Doğal Taşlı Unisex Bileklik

Ürün Kodu : OSM1324
Osmanlı Pazar
orjinal obsidyen taşı bileklikler en uygun fiyatlarla osmanlı pazar da
Hediyesi
617,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: OSM1324
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 8*8 mm
  Kullanılan TAŞ: Obsidyen Taşı
  Ağırlık: 12 Gr (+/-1,5) 
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (9 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Obsidyen taşı, doğal bir volkanik camdır ve genellikle siyah renkte bulunur. Hem fiziksel hem de duygusal faydaları olduğuna inanılan bir kristal olarak kabul edilir.

  İşte obsidyen taşının bazı faydaları:

  Koruma: Obsidyen taşı, negatif enerjileri bloke ederek ve dışarı atmaya yardımcı olarak koruyucu bir enerji sağlar. Bu nedenle, kendinizi kötü enerjilerden korumak ve negatif etkileri azaltmak için kullanılabilir.

  Yansıtma: Obsidyen taşı, size geri dönmesi için negatif enerjileri yansıtabilir. Bu, başkalarının size yönlendirdiği negatif düşüncelerin veya duyguların geri dönmesini engelleyerek sizi korur.

  Denge: Obsidyen taşı, enerjileri dengeleyebilir ve içsel huzur sağlayabilir. Zihinsel, duygusal ve ruhsal düzeyde dengeyi teşvik eder ve stresi azaltmaya yardımcı olabilir.

  Şifalandırma: Obsidyen taşı, fiziksel iyileşmeyi desteklemek için kullanılabilir. İçinde bulunduğu birçok kültürde, obsidyen taşı yaraların daha hızlı iyileşmesine, doku yenilenmesine ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak için kullanılmıştır.

  Duygusal destek: Obsidyen taşı, içsel büyümeyi ve kişisel gelişimi teşvik etmek için kullanılabilir. Duygusal travmaları iyileştirmeye, özgüveni artırmaya ve olumsuz düşünceleri azaltmaya yardımcı olabilir.

  Gizli potansiyeli ortaya çıkarma: Obsidyen taşı, içsel potansiyeli açığa çıkarmak ve kişisel amacınızı bulmanıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Yaratıcılığı teşvik edebilir ve kişisel hedeflere ulaşma yolunda cesaretlendirici bir enerji verir.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.