x

Bu Da Geçer Ya Hu Yazılı Akik Taşlı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA092
Osmanlı Pazar

Bu Da Geçer Ya Hu Yazılı AKİK Taşlı 925 Ayar Gümüş yüzükleri ister kapıda ödeme isterseniz kredi karti ile alabilirsiniz.

Yüzük Numarası
Hediyesi
320,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Bu Da Geçer Ya Hu Yazılı Akik Taşlı 925 Ayar Gümüş Yüzük
  Stok Kodu: DUA092
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Kullanılan TAŞ: Doğal Akik TAŞ
  Ağırlık: 13,10 gr
  Üzerindeki Yazı:
  Bu Da Geçer Ya Hu Yazılı Akik Taşlı Gümüş Yüzük
  Sipariş doğrultusunda Özel Yazı Yazılmaktadır. Ustalarimiz tarafindan hazırlanan Bilekliğin Tamamı El yazması olup istek doğrultusunda hazirlanmaktadir.
  Sipariş ve Bilgi için : 0212 635 35 99 
  Bu Da Geçer Ya Hu
   
   
  "İmtihan için oluptur dâima neş'e, azap
  Sen seni bilmek içindir kahrı, lütfu be yâ hû
  Fânîyâ vird-i dâim et bu sözü her zaman
  Gece, gündüz hatırından hiç çıkmasın be yâ hû
  Celâliyle zâhir olsa bu da geçer be yâ hû
  Cemâliyle ayan olsa "bu da geçer" de yâ hû”
  Garanti: VAR
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (9 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:  Ürünler Özel YÜZÜK kutusu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLIPAZAR güvencesi ile gönderilmektedir. MNG Kargo ve PTT Kargo İle Ücretsiz Kargo.
  Özellikler:
  AKİK TAŞI 
  Taşların sırlı şahı, Ölümsüz Taş, ve Yemen Taşı adlarıyla şan bulmuştur.Akik Taşı, eski çağlardan beri süs eşyası, mücevher bazen de olumsuz enerjilere karşı koruyucu etmen olarak kullanılır. Bir merkezin çevresinde çeşitli renklerde halkalardan oluşmuş bir görünümdedir. Serttir ve renkli kısımları ışığı geçiren bir yapıya sahiptir.
  İsmini Sicilya'da bulunan Achates Nehri'nden almıştır. Agat ve Akit olarak ünlenen taşlar, kırmızı, gri, beyaz, mavi, kahverengi ve yeşil karışımı renklerdedir. Peygamber Efendimiz, akiktaşlı bir yüzüğü mühür olarak kullanmıştır.Akik taşına kimileri Ateş Taşı ya da Gezgin Taşı derler;
  • Caferi Sadık r.a şöyle buyurdu: Akik yüzük takmak berekettir, akik yüzük takan kişinin akıbeti güzel ve hayırlı olur. Akik yüzük takmak fakirliği, miskinliği ve nifakı yok eder. Akik yolculukta insanın emniyetini sağlar, akik takan perişanlık görmez ve işlerinin akıbeti hayra ulaşır.  
  • Hz. Resulullah Sallallahu aleyhi ve alihi ve sellem, Hz. Ali k.v’ye hitaben şöyle buyurdu: Parmağına kızıl akik tak! Çünkü bu akik Allahu Teala’nın birliğine, benim nubuvvetime, senin ve evlatlarının velayetine ve imametine, senin dostlarının cennette ve şialarının Firdevs cennetinde oluşuna şehadet etmiştir.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.