x

Ters Mühür El Kazıması Kişiye Özel Yemen Akik Taşı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA653
Osmanlı Pazar
Yemen Akik taşına kişiye özel ters mühür çalışması yapılmıştır. Sizler de istediğiniz motifi bu yüzüğe yaptırabilir kendi yüzüğünüzün tasarımcısı olabilirsiniz.
Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim ?
2.614,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA653
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 18*25 mm
  Kullanılan TAŞ: Yemen Akik Taşı
  Ağırlık: 14,5 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Ters mühür el kazıması
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Dip Not:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  Yemen Akik Taşı

  Yemek Akik Taşı; doğal taşlar arasında yer alan şık dış görünümü ve sağlıklı oluşu ile bilinen ve rağbet gören taşlardan birisidir. Takı ve aksesuarlar, hem kadınlar hem de erkekler için günümüzde vazgeçilmez unsurlar olmakla birlikte aynı zamanda sürekli değişen bir modaya sahiptir. Özellikle doğal taşlar, takı modasında sürekli kullanılan ev eskimemekle birlikte takı modasına yeni soluk kazandıran öğelerdir.

  Takı ve aksesuar üretiminde yaygın olarak kullanılan değerli doğal taşlardan birisi de yemen akik taşıdır. Osmanlı döneminin tüm yankılarını üzerinde taşıyan yemen akik taşı ile günümüzde de Osmanlı esintilerini taşıyan birçok takı ve aksesuar üretimi yapılır. Kategorimizde de bu taş ile üretilmiş birçok farklı modeller vardır. Hemen kategorimizi inceleyerek tüm yemek akik doğal tasarım modellerini inceleyebilirsiniz.

  Yemen Akik Taşı Özellikleri

  Kişiler arasındaki iletişimi olumlu yöne çekerek çevrenizdeki insanlar ile olumlu ilişkiler kurmanızı sağlayan etkili ve doğal taştır. Enerjisi ve gücü yüksek bir doğal taş olan yemek akik taşı, özellikle bireysel iletişim sürecinizi daha olumlu hale getirir.

  Ağrıların tedavisi üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğu bilinen doğal taş, aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyerek yüksek tansiyon gibi hastalıklarına karşı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Hemen kategorimizdeki yemen akik takı ve aksesuar modellerini inceleyerek kendinize ya da sevdiklerinize unutulmaz hediyeler alarak sevginizi en özel şekilde gösterebilirsiniz.

  Yemen akik taşının birçok potansiyel faydası vardır. İşte bu taşla ilişkilendirilen bazı faydalar:

  Zihinsel netlik: Yemen akik taşı, zihinsel odaklanma ve konsantrasyonu artırmada yardımcı olabilir. Zihinsel bulanıklığı gidermeye ve düşünce süreçlerini netleştirmeye yardımcı olabilir.

  Güçlü koruma: Yemen akik taşı, negatif enerjilere karşı koruyucu bir kalkan sağlamaya yardımcı olabilir. Negatif enerjileri engelleme ve dışarıda tutma konusunda etkili olabilir.

  Cesaret ve özgüven: Bu taş, cesareti ve özgüveni artırma potansiyeline sahip olabilir. Kişinin kendine olan inancını güçlendirebilir ve korkularla baş etmesine yardımcı olabilir.

  Fiziksel iyilik: Yemen akik taşı, bazı kişilere göre fiziksel sağlık üzerinde olumlu etkilere sahip olabilir. Bağışıklık sistemini güçlendirme, enerji seviyelerini yükseltme ve vücuttaki enerji akışını düzenleme gibi etkileri olabilir.

  Denge ve huzur: Yemen akik taşı, duygusal dengeyi ve huzuru desteklemeye yardımcı olabilir. Olumsuz duyguları dengelemeye, stresi azaltmaya ve iç huzuru sağlamaya katkıda bulunabilir.

  Ruhsal gelişim: Yemen akik taşı, ruhsal uyanışı teşvik edebilir ve spiritüel gelişimi destekleyebilir. Meditasyon ve derin düşünce süreçlerinde kullanıldığında, zihin, beden ve ruh arasında denge sağlama konusunda yardımcı olabilir.

  Yemen akik taşının faydaları kişiden kişiye değişebilir ve herhangi bir tıbbi tedavi veya terapi yönteminin yerini alamaz. Eğer Yemen akik taşını kullanmak isterseniz, taşı doğrudan cildinizle temas ettirebilir, takı olarak kullanabilir veya meditasyon ve niyet çalışmalarında kullanabilirsiniz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.