x

Adem Aleyhisselam'ın Tevbesi Yazılı Akik Taşlı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA091
Osmanlı Pazar

Adem Aleyhisselam'ın Tevbesi Yazılı AKİK Taşlı 925 Ayar Gümüş yüzükleri ister kapıda ödeme isterseniz kredi karti ile

Yüzük Numarası
Hediyesi
713,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA091
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: mm
  Kullanılan TAŞ: Doğal Akik TAŞ
  Ağırlık: 14,10 gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Adem Aleyhisselamin Tevbesi;
   
  "Allahumme inneke ta'lemu sirri ve ala niyeti fakbel mazereti ve ta'lemu haceti fe a'tini su'li ve ta'lemu ma fi nefsi,fagfirli zunubiAllahumme inni es'eluke imanen yubashiru kalbi ve yakinen sadikan hatta a'leme ennehu len yusibeni illa ma ketebte li ve ardini bi ma kesemte li"
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  AKİK TAŞI 
  Taşların sırlı şahı, Ölümsüz Taş, ve Yemen Taşı adlarıyla şan bulmuştur.Akik Taşı, eski çağlardan beri süs eşyası, mücevher bazen de olumsuz enerjilere karşı koruyucu etmen olarak kullanılır. Bir merkezin çevresinde çeşitli renklerde halkalardan oluşmuş bir görünümdedir. Serttir ve renkli kısımları ışığı geçiren bir yapıya sahiptir.
  İsmini Sicilya'da bulunan Achates Nehri'nden almıştır. Agat ve Akit olarak ünlenen taşlar, kırmızı, gri, beyaz, mavi, kahverengi ve yeşil karışımı renklerdedir. Peygamber Efendimiz, akiktaşlı bir yüzüğü mühür olarak kullanmıştır.Akik taşına kimileri Ateş Taşı ya da Gezgin Taşı derler;
  • Caferi Sadık r.a şöyle buyurdu: Akik yüzük takmak berekettir, akik yüzük takan kişinin akıbeti güzel ve hayırlı olur. Akik yüzük takmak fakirliği, miskinliği ve nifakı yok eder. Akik yolculukta insanın emniyetini sağlar, akik takan perişanlık görmez ve işlerinin akıbeti hayra ulaşır.  
  • Hz. Resulullah Sallallahu aleyhi ve alihi ve sellem, Hz. Ali k.v’ye hitaben şöyle buyurdu: Parmağına kızıl akik tak! Çünkü bu akik Allahu Teala’nın birliğine, benim nubuvvetime, senin ve evlatlarının velayetine ve imametine, senin dostlarının cennette ve şialarının Firdevs cennetinde oluşuna şehadet etmiştir.
  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.