x

Kabartma Kırmızı Akik Taşlı ''ALLAH'' Yazılı 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : HKY106
Osmanlı Pazar

El işi Göz Nuru Olarak Hazırlanan Bu Kabartma Yüzüklerin Üzerine istediğiniz İSİM Yada Figür Kabartma olarak Hazırlanır.

Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
2.387,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: HKY106
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: mm
  Kullanılan TAŞ: Doğal Kırmızı Akik Taş
  Ağırlık: 16,10 Gr. (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Ürün üzerine KABARTMA Olarak ALLAH Yazılmıştır.
  İsterseniz : Özel Sipariş Olarak Hazırlanır Lütfen Sipariş verirken Yüzük üzerine Kabartma olarak Yazılmasını istediğiniz ismi belirtiniz.
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Özel Olarak Taşın üzerine kazıma olarak el işçiliği olarak hazırlanır istediğiniz isim veya figür kabartma olarak hazırlanır. 

  Dipnot:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.