WhatsApp
Koç Burcu

Koç Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına...

Koç Burcu (21 Mart- 20 Nisan)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Hareketli ve enerjik yapılarıyla bilinen Koç’lar ateş grubu burçlarının bir üyesi. Ateş grubuna ait bir burcu da en iyi Yakut yansıtabilir tabii ki. Yakut, Koç burçlara en çok yakışan taşlardan biri ve yaşamsal enerji vererek mutluluk duygularını arttırıyor. Ayrıca Florit, Garnet, Kehribar, Dalmaçyalı Jasper, Yakut,  Obsidyen de Koç burcuna en uyumlu taşlar. Olumsuz düşüncelerden arındıran Obsidyen da bu burca önerilen bir taştır. Manevi huzur veren Kehribar Taşı da Koç burcu için önemli bir doğal taş olmuştur.

Koç Burcunun Doğal Taşları :

Gökkuşağı Florit,

Aleksandrit,

Tsavorit,

Garnet taşının özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Kehribar taşının özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Karnelyan,

Dalmaçyalı Jasper taşının özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Yakut taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Obsidyen (onix) taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.

Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası