WhatsApp
Yay Burcu

Yay Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritası...

Yay Burcu (22 Kasım- 21 Aralık)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Becerikli ve odaklı kişilikleriyle bilinen Yay burçlarını en güzel yansıtan taşlar Azurit, Labradorit ve Karpuz Turmalin. Azurit taşı hafızanızı canlandırabilir, yaratıcılığınızı geliştirebilir, işinizde liderlik kabiliyetinizi artırabilir. Labradorit Taşı odaklanma ve konsantre olmayı arttırabilmektedir. Ayrıca Lapis Lazuli taşı yaratıcı ifade, fiziksel yetenekler ve iletişim yeteneğini kuvvetlendirir. Yay burçlarının diğer taşları ise Turkuaz, Obsidyen, Siyah Opal vb.

Yay Burcunun Taşları:

Azurit,
Kar tanesi Obsidyen
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası