WhatsApp
Başak Burcu

Başak Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum harit...

Başak Burcu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Toprak grubu burçlarından olan Başak’lar zeki ve araştırmacı yapılarıyla biliniyor. Başak burcunu en iyi yansıtan taşlarsa Ametist ve Beyaz Opal. Pembe Topaz kişiye başarı, şans ve barış getirdiğine inanılır. İnci Taşı ise inancı güçlendirerek kişiye güven verdiğine, şefkat duygusu vererek ruhsal duyarlılığını artığına, özgürlük hissi verdiğine, sezgiyi kuvvetlendirip konsantrasyonu artırdığına inanılır. Başak burçlarının diğer taşlarıysa Kaşsit, Rutil Kuvars, Kehribar vb. dir.

Başak Burcunun Taşları:

Mavi Kalsit,
Amazonit,
Mangano Kalsit,
Karnelyan
Kar tanesi Obsidyen,
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası