WhatsApp
Kova Burcu

Kova Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasın...

Kova Burcu (22 Ocak- 19 Şubat)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Hayal gücü yüksek ve yaratıcı kişilikleriyle ön plana çıkan Kova burcunu en iyi yansıtan taş Safir. Kararsızlığa birebir gelen Rutil Kuvars taşı seçimlerinizde sizi en doğru olana yönlendirecek iç sesinizi harekete geçirir. Kova Burcunun bir diğer taşı ise Ametist. Cilt üzerindeki deri hücrelerinin yenilenmesi, canlanması bakımından olumlu etkileri vardır. Doğal olarak cildi güzelleştirir. Açıkçası bu fayda en çok Kova burcu hanımlara oldukça iyi gelecek. Kova burcunun diğer taşları da Akuamarin, Yeşim, Obsidyen vb.

Kova Burcunun Taşları:

Gökkuşağı Obsidyen,
Gökkuşağı Florit
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası