WhatsApp
Boğa Burcu

Boğa Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritası...

Boğa Burcu (21 Nisan- 21 Mayıs)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Özgüvenli duruşlarıyla ön plana çıkan Boğa’ları en çok yansıtan taşların başında Zümrüt geliyor. Sakinlik, huzur ve daha dengeli bir ruh halinin oluşmasında etkili olan bu taş ilişkilerde sevginin tutkusunu da kuvvetlendirmekte. Ayrıca Garnet, Kantaşı, Aventurin de boğa burçlarının özelliklerine en uyumlu taşlar.

Boğa Burcunun Taşları;

Aventurin
Kalsit taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.
Karnelyan taşı özellikleri ve ürünlerini görmek için tıklayınız.
Kantaşı
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası