WhatsApp
Terazi Burcu

Terazi Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritas...

Terazi Burcu (23 Eylül- 22 Ekim)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Cazibe ve çekiciliği ile ön plana çıkan Terazi burçlarının en favori taşları Turkuaz ve Akik. Akuamarin ön yargıyı kesip, değerli düşüncelere sahip olmaya yardımcı iken Florit ise duyguları dengelemede yardımcı olmakta ve anlayışı arttırdığına inanılmaktadır. Terazilere ne kadar da uygun değil mi? Terazi burçlarının diğer taşlarıysa Garnet, Fuksit, Kedigözü vb.

Terazi Burcunun Taşları:

Gökkuşağı Florit,
Fuksit,
Kedigözü,
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası