WhatsApp
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritas...

Oğlak Burcu (22 Aralık- 21 Ocak)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Ayrıntılı ve çalışkan insanların burcu Oğlak’ın taşları Florit ve Pembe Kuvars. Florit Taşı, kişinin analitik yeteneklerini güçlendirir. Zihinsel açıklık ve konsantrasyonu artırıcı etkisi dolayısıyla dikkat gerektiren işler yapanlar için tavsiye edilir. Güven duygusu oluşturup, yeni deneyimlere açık olunmasını sağlar. Geleceğe yönelik fazla ayrıntıcı ve planlı olmaya çalışan, bu yüzden de depresyona girmeye meyilli olan Oğlaklar için Rutil Kuvars son derece şifalı olacaktır. Oğlak burcunun diğer taşlarıysa Hematit, Sİyah Rutil Kuvars, Ay taşı vb.

Oğlak Burcunun Taşları:

Mor Florit,
Krizoberil,
Gökkuşağı Florit,
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası