WhatsApp
Aslan Burcu

Aslan Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum hari...

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Liderlik ve önderlik özellikleriyle ön plana çıkan Aslan burcunun en iyi yansıtan taşlar ise Peridot ve Lapis Lazuli. Peridot kalbe yakın olarak taşındığında kalp ritmini düzenler ve kalp krizlerine karşı koruma görevi görür. Yakut ise aşkın, yaşama sevincinin, cinsel gücün, dinçliğin ve doğal yeteneklerin sembolüdür. Aslan burcunun diğer taşlarıysa Kaplangözü, Kehribar vb. 

Aslan Burcunun Taşları :

Herkimer Elmas,
Serpetia,
Kedigözü ,
Tsavorit,
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası