WhatsApp
İkizler Burcu

İkizler Burcu

Bu kategoride ürün bulunmamaktadır.

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş ...

Astrolojide en çok merak edilen konulardan bir tanesi de kristallerin ya da diğer bir deyimle şifalı taşların nasıl kullanıldığıdır. Kristaller kozmik enerji katkısı ile oluştukları için gezegen etkilerini de olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebilirler. Her ne kadar doğru seçimleri yapabilmek için doğum haritasına vakıf olmak gerekse de Güneş burcunuza göre kullanabileceğiniz bazı seçeneklerde mevcuttur. Burcunuza uygun kristaller ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi hayatınıza çekebilir.

Hayatlarının her alanında mükemmeliyetçi yapılarıyla bilinen İkizler’i en çok yansıtan taş Kristal Kuvars. Vücut metabolizması üzerinde oldukça faydalı olan bu taş vücudu korkulardan arındırarak psikolojik olarak da rahatlama sağlar. İkizler burcuna uygun olan diğer taşlar ise ,İnci, Opal, Kehribar, Labradorit. Koruyucu özelliği olması nedeniyle Kaplan Gözü Taşı da İkizler Burcundaki kişilere önerilmektedir.

İkizler Burcunun Taşları :

Gökkuşağı Obsidyen,
Bronzit,
Daha az
Daha fazla

Tesbih İçin Doğru Adres Osmanlı Pazar

Osmanlı Pazar, internetten güvenilir erkek ve aksesuar ürünlerinin sipariş edilmesi için yirmi dört saat hizmet veriyor. Doğal taşlı tesbihler, fiber materyalle üretimi yapılmış özel tesbihler, kehribar tesbih çeşitleri üretiliyor. Ağaç tesbih modelleri, gümüş tasarımlar, 99’luk modeller, altın kaplamalı ve 14 ayar altın kullanılan lüks ürün çeşitleri yayınlanıyor..

Daha fazlası