x

Sarı Akik Taşı 925 Ayar Gümüş El İşçiliği Kolye

Ürün Kodu : OSM1758
Osmanlı Pazar
Yuvarlak tasarım Sarı Akik Taşı 925 ayar gümüş kolyeler şimdi çok uygun fiyatlarla Osmanlı Pazar'da.
Hediyesi
861,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: OSM1758
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 25*25 mm
  Kullanılan TAŞ: Sarı Akik Taşı
  Ağırlık: 8,9 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı:
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Akik Taşı

  Akik Taşı, dünya genelinde en çok bilinen ve aynı zamanda bulması son derece kolay olan doğal taşların başında gelir. Yaygın faydaları ile bilinen akik taşının sağlığa birçok faydası vardır. Sertlik derecesi 6 ila 7 arasında olan bu doğal taş, sert bir yapıya sahip olduğundan işlenmesi zor olduğu söylense de günümüzde birçok takı ve aksesuar ürününde yaygın olarak tercih edilen bir üründür.

  Mavi, beyaz, yeşil, pembe, kırmızı ve kahverengi gibi doğal renklerde bulunur. Işığı geçiren saydam ya da yarı saydam bir yapısı olduğundan görünümü de son derece estetik ve şıktır. İnsan ruhuna faydaları ile bilinmekle birlikte özellikle strese karşı savaşan etkili bir taştır.

  Akik Taşının Kullanıldığı Alanlar

  Şüphesiz ki; günümüzde birçok doğal taş gibi akik taşı da kadın ve erkekler için tasarlanan takı ve aksesuar modellerinde tercih edilen taşlardır. Şık ve estetik bir görünüme sahip olmakla birlikte aynı zamanda stresi ve kötü enerjiyi yok eden bu doğal taş, geniş bir kullanım alanına sahiptir.

  Kadın ve erkekler için tasarlanan bileklik, kolye ve yüzük gibi takılarda yaygın olarak kullanılır. Kendisine has renkleri ve saydamlığı sayesinde takı modellerinin yanı sıra aynı zamanda masa üstü isimlik tasarımlarında el kazması tekniği ile kullanılmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde akik taşı, hem faydaları hem de şıklığı ile kullanılabilecek ve hediye olarak tercih edilebilecek anlamlı alternatiflerdir.

  Sarı akik taşı da tıpkı kırmızı akik taşı gibi mitolojik ve metafizik inançlara dayanan bir taştır. Bazı inançlara göre sarı akik taşının şu potansiyel faydaları vardır:

  Pozitif Enerji ve İyimserlik: Sarı akik taşı, pozitif enerjiyi artırarak iyimserlik ve mutluluk duygularını teşvik ettiğine inanılır. Olumsuz düşünceleri ve enerjileri dönüştürmek için kullanıldığında destekleyici olabilir.

  Yaratıcılık ve İletişim: Sarı akik taşı, yaratıcılığı ve iletişim yeteneklerini artırdığına inanılır. Sanatsal veya yaratıcı projelerde, sunumlar veya konuşmalar sırasında destekleyici olabileceği düşünülür.

  Özgüven ve Kendine Saygı: Sarı akik taşı, özgüveni artırıcı etkisiyle ilişkilendirilir. Kendine saygıyı güçlendirmek, kendini ifade etmek ve kişisel gücü dengelemek için kullanıldığında faydalı olabileceği düşünülür.

  Mantıklı Düşünme ve Karar Verme: Sarı akik taşı, mantıklı düşünme, analitik yetenekler ve karar verme süreçlerini desteklediğine inanılır. Zihinsel netlik ve odaklanmayı artırarak doğru kararlar verme sürecinde yardımcı olabileceği düşünülür.

  Stres Azaltma ve Denge: Sarı akik taşı, stresi azaltıcı etkisiyle bilinir. Sakinlik ve denge sağlamak, endişe ve kaygıyı hafifletmek için kullanıldığında rahatlatıcı bir etkisi olabileceği düşünülür.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.