x

Ya Hayyu Ya Kayyum Yazılı Altın Kaplama 925 Ayar Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : DUA656
Osmanlı Pazar
Ya hayyu ya kayyum el yazması Yemen Akik taşı bu yüzüğü ister gümüş ister altın kaplama isterseniz de 14 ayar altın olarak yaptırabilirsiniz. Özel siparişleriniz için whatapp üzerinden iletişime geçin, istediğiniz yüzüğü yapalım.
Yüzük Ölçüsü Seçiniz
Hediyesi
Yüzük Ölçümü Nasıl Öğrenebilirim ?
1.778,00
Paylaş
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Stok Kodu: DUA656
  Metaryel: 925 Ayar Gümüş
  Boyut: 18*25 mm
  Kullanılan TAŞ: Yemen Akik Taşı
  Ağırlık: 13,8 Gr (+/-1,5) Numaraya Göre Değişebilir.
  Garanti: Ürünümüz Garantili ve Sertifikalıdır.
  Ödeme Metodları: Havale - EFT / Kredi Karti (12 Taksıt) / Kapıda Ödeme / Mail Order / Western Union
  Kargo:
  Ücretsiz Kargo. Ürünler Özel kutu içerisinde Fatura ve Sertifikalı olarak, OSMANLI PAZAR güvencesi ile gönderilmektedir.
  Üzerinde ki Yazı: Ya hayyu ya kayyum 
  Hazırlanış Süresi:
  1-3 İş Günü İçerisinde
  Özellikler:

  Size Özel Tamamı El İşçiliği olan bu ürüne istediğiniz hattı ve yazıyı yazdırabilirsiniz.

  Kişiye Özel hazırlanan bu ürünleri OsmanlıPazar sayfasından iletişime geçerek kendinize özel olarak hazırlatabilirsiniz.

  Dip Not:

  Bütün ürünlerimiz elde kazıma yöntemi ile oyularak yazılmaktadır. Dünyada çok az ustası olan bu işçilik değerli taşlara tek tek sanatını işlemektedir. Kazıma olan taşların altından taşın kendi rengi çıktığı için, taşla yazının ayırt edilebilmesi ve daha net okunması için oyulmuş yazılara boya sürülerek daha belirgin hale getiriliyor. Fakat doğal taşlar üzerinde yabancı hiç bir madde tutmadığı için bu boya zamanla silinmektedir. Kazıma yazılar asla silinmemekte olup boyasız da kullanımı uygundur.Daha fazla yazıların gözükmesini isteyen müşterilerimiz kırtasiyelerden boya kalemini temin edebilir. Dualı ve yazılı ürünlerin üzerindeki boyalar yazının önemini arttırmadığı için sadece görsel olarak tercih edilebilir. Müşterilerimizin bu durumu bilerek almasını önemle rica ediyoruz.


  Ya Hayyu Ya Kayyum Ne Demektir?

  Ya hayyu ya kayyum esmaları iki ismin peş peşe söylendiği bir esmadır. Ya hayyu esması Allahu Tealanın El Hayy isminden gelmektedir. El Hayy ismi şerifi hayat veren sonsuz hayat kaynağı, can veren anlamına gelmektedir. El Kayyum ismi şerifi in anlamı ise gökleri ve yerleri ayakta tutan, varlığı daimi anlamına gelmektedir.


  Ya Hayyu Ya Kayyum Okunmasının Faziletleri Nelerdir?

  Ya hayyu ya kayyum esmasının okumanın birçok faziletleri bulunmaktadır. EL Hayy ismi tek başına okunduğunda hastalıklardan kurtulmak veya korunmak açısından birçok faziletleri bulunan bir ismi şeriftir. Ya kayyum ismi şerifi ise tek başına okunduğunda güç kuvvete kavuşmaya insanlara faydalı olacak işlerde bulunmak açısından faziletleri bulunmaktadır. İki ismi şerif bir arada okunduğunda isteklerin ve dileklerin kabulü için etkilidir. Güç ve kudret sahibi olmak şanını arttırmak isteyenler için bu ismi şerifi çokça zikretmeleri gerekmektedir.  Yemen Akik Taşı

  Yemek Akik Taşı; doğal taşlar arasında yer alan şık dış görünümü ve sağlıklı oluşu ile bilinen ve rağbet gören taşlardan birisidir. Takı ve aksesuarlar, hem kadınlar hem de erkekler için günümüzde vazgeçilmez unsurlar olmakla birlikte aynı zamanda sürekli değişen bir modaya sahiptir. Özellikle doğal taşlar, takı modasında sürekli kullanılan ev eskimemekle birlikte takı modasına yeni soluk kazandıran öğelerdir.

  Takı ve aksesuar üretiminde yaygın olarak kullanılan değerli doğal taşlardan birisi de yemen akik taşıdır. Osmanlı döneminin tüm yankılarını üzerinde taşıyan yemen akik taşı ile günümüzde de Osmanlı esintilerini taşıyan birçok takı ve aksesuar üretimi yapılır. Kategorimizde de bu taş ile üretilmiş birçok farklı modeller vardır. Hemen kategorimizi inceleyerek tüm yemek akik doğal tasarım modellerini inceleyebilirsiniz.

  Yemen Akik Taşı Özellikleri

  Kişiler arasındaki iletişimi olumlu yöne çekerek çevrenizdeki insanlar ile olumlu ilişkiler kurmanızı sağlayan etkili ve doğal taştır. Enerjisi ve gücü yüksek bir doğal taş olan yemek akik taşı, özellikle bireysel iletişim sürecinizi daha olumlu hale getirir.

  Ağrıların tedavisi üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğu bilinen doğal taş, aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyerek yüksek tansiyon gibi hastalıklarına karşı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir. Hemen kategorimizdeki yemen akik takı ve aksesuar modellerini inceleyerek kendinize ya da sevdiklerinize unutulmaz hediyeler alarak sevginizi en özel şekilde gösterebilirsiniz.

  Yemen akik taşının bazı faydaları:

  Enerji dengeleme: Yemen akik taşı, enerjiyi dengeleyici bir etkisi olduğuna inanılır. Taşıyan kişiye pozitif enerji vererek, negatif enerjiyi nötralize ettiği düşünülür.

  Motivasyon ve cesaret: Yemen akik taşı, motivasyon ve cesaret verici özelliklere sahip olduğuna inanılır. Zorlu durumlarla başa çıkmaya yardımcı olabilir ve kişinin kendine güvenini artırabilir.

  Zihinsel netlik ve odaklanma: Bu taş, zihinsel netlik, odaklanma ve konsantrasyonu artırdığına inanılır. Zihinsel karmaşıklığı azaltabilir ve düşünce süreçlerini iyileştirebilir.

  Stres ve kaygıyı azaltma: Yemen akik taşının sakinleştirici özelliklere sahip olduğuna inanılır. Stresi azaltabilir, zihni sakinleştirebilir ve kaygı düzeyini düşürebilir.

  Koruma ve şifa: Yemen akik taşı, kötü enerjiden koruyucu bir kalkan oluşturduğuna ve bedensel, zihinsel ve duygusal şifaya yardımcı olduğuna inanılır.

  Benzer Ürünler  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.